Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 kwie 2014, 11:41
Posty: 9

Witam,
jak w temacie. Jestem zainteresowany dostawczakiem do 3,5t dmc. Szukam auto lawety z najazdem tzw. pomocy drogowej ale nie ma tego wiele więc rozważam zakup ramy pod zabudowę i dołożenie najazdu w ocynku. Auto głównie na moje potrzeby obecnie ale i chciałbym być gotowy do dalszych tras. Fundusz na gotowo max 30 tys zł.
W oko wpadł mi ten http://topstone.otomoto.pl/mercedes-ben ... 28475.html
szczególnie, że z mojego miasta. Na co zwrócić uwagę? Czy ten silnik da radę? Czy sprinter nada się czy szukac coś innego?


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sty 2010, 11:59
Posty: 395
GG: 2244591
Samochód: MB Atego
Lokalizacja: Kluczbork OKL

Mam takie same podwozie i z takim samym silnikiem i śmiga aż miło.

Polecam jak najbardziej taki model, lepiej się nie pchać w jakieś ducata czy inne wynalazki...

_________________
http://www.lechmot.pl
1.Twój problem nasze pieniądze.
2.Zawsze PIERWSI przy Tobie!.
3.Marudź ile chcesz a płać ile się należy!.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 sty 2011, 17:50
Posty: 237
GG: 636485
Samochód: FH12
Lokalizacja: Białystok

Te 20 tys za gołą rame 2.2 cdi to co promocja i to jeszcze netto ? Szukaj gotowego lepiej sie oplaci, a tu jeszcze czeka Cie papierologia z przerobieniem na pomoc drogowa czy przewoz pojazdow jak chcesz zeby bylo tiptop.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lip 2006, 21:21
Posty: 69
Lokalizacja: SILESIA

Cytuj:
Te 20 tys za gołą rame 2.2 cdi to co promocja i to jeszcze netto ? Szukaj gotowego lepiej sie oplaci, a tu jeszcze czeka Cie papierologia z przerobieniem na pomoc drogowa czy przewoz pojazdow jak chcesz zeby bylo tiptop.
jaka papierologia? dodatkowy przeglad zmian konstrukcyjnych za 180 zł? ewentualnie opinia rzeczoznawcy 300 zl (w zaleznosci od wydzialu komunikacji)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: