Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 02 lut 2014, 17:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 paź 2010, 16:07
Posty: 90
GG: 3168594
Lokalizacja: Lublin/Piaski

Witam!

Jak w tytule proszę Was koledzy o pomoc przy zakupie ciągnika siodłowego.
Mianowicie zastanawiam się nad Renault Magnum oraz Man TGX.

Samochód ma jeździć w ruchu międzynarodowym także musi być norma spalin euro 5 ze względu na maut.
Proszę Was o opinie na temat Renault Magnum zastawiam się nad rocznikami 2009/2010.
Teraz pytanie czy 460/500 DXI czy może lepiej dołożyć i kupić 480/520 DXI EEV?
Które z tych silników lepiej polecacie, które są bardziej ekonomiczne i mniej awaryjne.
Jak wygląda sprawa z serwisem tych aut czego mogę się spodziewać po samochodach między 400-500 tys km, tzn na jakie naprawy trzeba być przygotowanym :?:


Teraz kolejna myśl Man TGX rocznik również 2009/2010 przebieg także oscyluje na poziomie 400-500 tys km. Jaką skrzynie polecacie w tym modelu oraz który silnik 440 czy 480?
Jak wygląda sprawa z obsługą Mana jak kształtują się koszta serwisu w porównaniu z magnumka oraz wszystkie informacje na ten temat.

Dlaczego akurat te auta, myślę że osiągają one kompromis ceny do jakości kwota jaka mogę przeznaczyć to jest do 150 000 pln netto


Za wszystkie opinie użytkowników,właścicieli oraz mechaników z góry dziękuje. Szczególnie liczę na wypowiedzi Łukasza "naszego" mechanika aby wyraził swoje zdanie na ten temat, które z tych aut będzie mniej awaryjne i bardziej ekonomiczne (spalanie bardzo ważna rzecz w dzisiejszych czasach). Jeśli dobrze kojarzę to także Cyryl ma doświadczenie z flota Mana także mam nadzieję, że może i on się udzieli.


Czekam na wasze sugestie.
pozdrawiam


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 paź 2010, 16:07
Posty: 90
GG: 3168594
Lokalizacja: Lublin/Piaski

Proszę o usunięcie tematu.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5885
Samochód: Volvo FH

No ale pochwal się, kupiłeś coś czy odpuściłeś?

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2011, 13:33
Posty: 4715
GG: 1466678
Samochód: Serwis 24h
Lokalizacja: Sochaczew

Cytuj:


Za wszystkie opinie użytkowników,właścicieli oraz mechaników z góry dziękuje. Szczególnie liczę na wypowiedzi Łukasza "naszego" mechanika aby wyraził swoje zdanie na ten temat, które z tych aut będzie mniej awaryjne i bardziej ekonomiczne (spalanie bardzo ważna rzecz w dzisiejszych czasach). Jeśli dobrze kojarzę to także Cyryl ma doświadczenie z flota Mana także mam nadzieję, że może i on się udzieli.


Czekam na wasze sugestie.
pozdrawiam
Jak ktoś coś odemnie chce dajcie priva, bo ja wszystkich tematów nie ogarniam.

_________________
TIR-SERWIS SOCHACZEW
Naprawa samochodów ciężarowych wszystkich marek
Masz problem Renault lub Volvem z którym nie radzi sobie ASO. Zapraszam!!
Mobilny serwis w całej UE|Serwis ADBLUE NAPRAWY POWYPADKOWE, PROSTOWANIE RAM!!
tel:+48 731-542-832/+48 664-622-456
https://www.facebook.com/LKWSERWIS


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: