Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ]
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 gru 2013, 16:56
Posty: 4

Witam was wszystkich, drodzy kierowcy nie jestem kierowcą samochodu ciężarowego, ale mam zamiar jechać autem osobowym do Rygi przez Kaliningrad i Mierzeję Kareńską. To mnie bardzo nurtuje czy tam możliwy jest przejazd? Są jakieś opłaty? Ze względów turystycznych bardzo chciałbym tamtędy przejechać...

Pomóżcie, nikt tak jak Wy nie jeździ po Europie...


Odpuść sobie jazdę przez małą Rosję, szkoda czasu.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 gru 2013, 16:56
Posty: 4

Dlaczego mam sobie odpuścić? lepiej nadrobić wiele kilometrów? trzeci świat czy co?


Musisz mieć zieloną kartę od ubezpieczenia, wizy, wjazd na granice 2-3 godziny, drogi główne od biedy, boczne to dramat, raz w nocy wkopałem się w środek drogi leśnej, która okazała się normalną drogą tranzytową :lol: . Sam Królewiec nic ciekawego, zniszczone bardzo. Kontrole gajowych, granice, ja na wydźwięk słowa Ruskie dostaje szału i za cholerę nie chce tam wracać ...


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 gru 2013, 16:56
Posty: 4

Czyli przejazd przez mierzeję Kareńską może okazać się nie wykonywalny bez "specjalistycznego" sprzętu?


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 gru 2013, 22:11
Posty: 7

Uwielbiam opinię tych którzy byli najdalej na 3 stacji na Grzechotkach. Jak masz wizę i zielona kartę to jedź bez strachu.


Cytuj:
Uwielbiam opinię tych którzy byli najdalej na 3 stacji na Grzechotkach. Jak masz wizę i zielona kartę to jedź bez strachu.
No to powiedz mi w czym się pomyliłem ? Byłem w Kaliningradzie, pojeździłem też turystycznie trochę i tak na to patrze.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 gru 2013, 16:56
Posty: 4

No to poproszę ubezpieczyciela o zieloną kartę :)) i myykamm :D a słyszeliście coś o tej Mierzei Kareńskiej?


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 gru 2013, 22:11
Posty: 7

michue39 wysłałem Ci PW


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: