Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 16 gru 2012, 18:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 lip 2011, 21:38
Posty: 67
GG: 2371800
Lokalizacja: Warszawa

Cześć,

Mam mocną zagwozdkę, jutro o 5 rano startuję z Padwy do Mediolanu, busem. Będę leciał A4 cały czas.
Pytanie brzmi - czy stacje benzynowe będą czynne z obsługą od 5 rano, czy też od jakiejś późniejszej pory ? Wszystko rozchodzi się o to, że z ich głupawego automatu do płacenia za paliwo nie dostanę paragonu, a takowy uzyskać mogę tylko kiedy ktoś siedzi w kasie i przyjmie ode mnie gotówkę.
Paliwa mam mniej więcej na 200km od Padwy, ale nie chcę lecieć na rezerwie jeśli np. otwierają się o 7 rano jak większość w miasteczkach.

Jeśli nie ten dział to uprzejmie proszę o przeniesienie do stosownego.


Post Wysłano: 16 gru 2012, 19:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sty 2011, 15:10
Posty: 878
GG: 5839699
Samochód: od wroga
Lokalizacja: Polkowice

W Italii stacje na autostradach są 24h o ile pamiętam.Tankować można,gorzej z miejscem w godzinach wieczorno-nocnych ;]

_________________
/IRC
łeb w dół i trzeba zapierd*lać!


Post Wysłano: 16 gru 2012, 19:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 lip 2011, 21:38
Posty: 67
GG: 2371800
Lokalizacja: Warszawa

To to ja wiem, że są 24h, tylko, że mam only gotówkę i potrzebuję paragon ile zatankowałem i za jaką kasę. Do rozliczenia delegacji mi potrzebny.
Jak zapłacę w automacie to nie dostanę paragonu, albo jakiegokolwiek kwita (chyba, że się da, a ja nie wiem jak). Dlatego pytam od której godziny urzędują pracownicy na stacji, żebym jak biały człowiek, poszedł do kasy, zapłacił i dostał kwita.


Post Wysłano: 16 gru 2012, 20:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 paź 2009, 18:04
Posty: 11
GG: 0
Samochód: Volvo FH 12,WOLKSVAGEN ,BMW 1200GS.

A wiec tak, na autostradzie kupujesz paliwo i bez problemu idziesz to kasy po paragon (scontrino fiscale) nie faktura! musisz poprosic wczesniej , bo makarony sa otempiale. Tylko pamietaj ze paliwo na autostradzie duzo wiecej kosztuje jak na stacji poza autosrada! Stacje poza autostrada sa otwarte z obsluga od 7.00 do 12.00 i od 15.00 do 19.00 po tej godzinie sa otwarte tylko automaty i tez mozesz wydrukowac scontrino ( ricevuta) z tym ze pamietaj zanim nacisniesz przycisk pompy , nacisnij najpierw przycisk ze chcesz ricevuta! Wyswietli ci sie na monitorze automatu.


Post Wysłano: 16 gru 2012, 20:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 paź 2009, 18:04
Posty: 11
GG: 0
Samochód: Volvo FH 12,WOLKSVAGEN ,BMW 1200GS.

......nie pomyl sie z kolejnoscia przyciskow na automacie , poniewaz po nacisnieciu np. numer pompy 3 juz nie da sie wydrukowac scontrina.


Post Wysłano: 16 gru 2012, 21:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 lip 2011, 21:38
Posty: 67
GG: 2371800
Lokalizacja: Warszawa

Martino dzięki Ci bardzo za konkretną odpowiedź :!:
Nie wiedziałem, że można sobie wydrukować scontrino również z tego ich automatu, sądziłem, że na kształt Neste w Polsce, nie ma takiej opcji.



Do tej pory wpadałem na znane stacje, gdzie wiedziałem, że będzie gościu, który mi da świstek. A tutaj niedziela i tania pompa tylko na automatach działa.

Dzięki i stawiam wirtualne piwko :mrgreen:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: