Strona 1 z 1 [ Posty: 17 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 01 wrz 2011, 7:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sty 2011, 15:31
Posty: 9
GG: 1486726
Samochód: Renault Magnum 440
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Cześć. Po trudnych zmaganiach z programem Sony Vegas Studio w końcu udało mi się stworzyć film, na który dużo osób czekało. Przyznam, że w ciągu robienia filmu miałem kilka pomysłów, które chciałem w nim pokazać m.in. ilość piosenek w podkładzie, umieszenie aparatu za kabiną i takie tam :) Nad filmem bardzo się starałem, niestety po wyrenderowaniu wielkość pliku wynosiła aż 2 gb, dlatego skonwertowałem film do mniejszej wielkości kosztem jakości :?
A teraz tak krótko o filmie. Przedstawia on piękne widoki z trasy Nowy Tomyśl - Nimes - Barcelona, w którą jechałem w połowie lipca. Była to druga i niestety ostatnia trasa w te wakacje. W filmie nie ma urywków z Polski, ponieważ wyjeźdżaliśmy w nocy i mało co było by widać. W trasie spotkała nas jedna niespodzianka, a mianowicie wystrzał opony w naczepie, zdjęcie umieszcze w temacie z Magnumką. :)
Już nie bedę wam truł, oto link do filmu:

http://www.youtube.com/watch?v=N2GPkV0Fbs0

Zapraszam do oglądania i proszę o szczere komentarze, co zmienić oraz jakie błędy popełniłem. Pozdrawiam

_________________
Moje konto na YouTube
Flota firmy ROBO - KOP
Renault Magnum 440


Post Wysłano: 01 wrz 2011, 9:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 sty 2010, 15:25
Posty: 271
GG: 5598522
Samochód: M.A.N.
Lokalizacja: Gryfino

Super filmik !


Post Wysłano: 01 wrz 2011, 16:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lip 2009, 18:38
Posty: 391
GG: 5115038
Samochód: ładny
Lokalizacja: WLKP(PL)

Ciekawy filmik, mogłem sobie przypomnieć jak to było za fajerą w tamtych rejonach jeszcze całkiem niedawno temu :)
Muzyka akurat mi zupełnie nie odpowiada, ale mniejsza z tym i tak dojrzałem prawie do końca wyjątkowo.

_________________
Nightcrawler


Post Wysłano: 01 wrz 2011, 18:29

witam spoko filmik podaj mi tytuł piosenki zaczyna się na 7:12 wyjazd z parkingu
pozdrawiam


Post Wysłano: 01 wrz 2011, 18:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sie 2011, 19:03
Posty: 40
GG: 0
Lokalizacja: Śląsk

Tracklist:
1: Trevor Jones - Last Of The Mohicans
2: ATB - Long Way Home
3: James Blunt - Best Laid Plans
4: Bob Sinclar - Love generation
5: Richard Durand - Always the Sun
6: Dj Shog - In My Dreams - 7:14

KrystianNT
Bardzo fajny filmik :)


Post Wysłano: 01 wrz 2011, 18:54

dziękuje kolego


Post Wysłano: 03 wrz 2011, 11:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 812
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Wszedłem, obejrzałem i powiem jedno, świetny filmik :!: naprawdę super to skleciłeś, podobały mi się ujęcia z pod naczepy, powiedz jak ci się widziała Hiszpania? wg mnie świetny kraj, o ile dożyję emerytury to się tam przeprowadzę :)

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 03 wrz 2011, 13:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3271
Lokalizacja: eu

Pierwsze 18 sekund ładnie zaplanowane i wykonane...
Skromnie, ze smakiem... Ciekawe tło dźwiękowe i bardzo dobre ujęcia (min. gdzieś zza kabiny).

Później to się już rozmywa (min. za sprawą dzwięku...). Taka przśna muzyka nie pasuje raczej, no ale "de gustibus non est disputandum"...


Ogólnie mi też się podoba, ale głównie za ujęcia.

ten wiadukt u Niemca na A4, czy widok Magnum, innych tirów jest oklepany...
Więcej takich fragmentów jak z początku filmu...


PS.. co do ujęć z okolic siodła...
Ciekawy efekt by był, gdyby umieścić kamerę (najlepiej szerokokątną) na narożniku naczepy, wtedy można fajnie uchwycić pracę siodła (ruchy naczepy wg ciągnika)


Post Wysłano: 03 wrz 2011, 18:06

Koledzy skąd pobrać ten kawałek Dj Shog - In My Dreams do słuchania wszystkie jakie wersje znalazłem są remiksami :(
a chce oryginalną wersje pomożecie :D


Post Wysłano: 03 wrz 2011, 18:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sie 2011, 19:03
Posty: 40
GG: 0
Lokalizacja: Śląsk

Tu masz taką samą wersje jak na filmiku, nie wiem czy o to ci chodziło.
http://www.empe3s.pl/mp3/20d9643e88e95e ... dbefd.html


Post Wysłano: 03 wrz 2011, 19:41

Bardzo dziękuje to jest to :)


Post Wysłano: 18 wrz 2011, 20:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sty 2011, 15:31
Posty: 9
GG: 1486726
Samochód: Renault Magnum 440
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Cześć.
dies_nefastus - Starałem się jak mogłem, ale dzieki za szczery komentarz, właśnie o to mi chodziło. Bardzo ryzykowałem umieszczeniem kamery w tamtym miejscu, ale na drugi raz bedę jeszcze próbował umieścić ją w jeszcze innym miejscu. Co do piosenek to chciałem dodać coś wakacyjnego.

andy the driver - Witaj, z Hiszpanii mam dobre i złe wspomnienia. Dobre, ponieważ pooglądałem nowe krajobrazy, całkiem inny klimat, a zły, bo zostaliśmy rok temu tam okradnięci :/ No cóż, życie.

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania :)

_________________
Moje konto na YouTube
Flota firmy ROBO - KOP
Renault Magnum 440


Post Wysłano: 18 wrz 2011, 21:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 maja 2008, 13:29
Posty: 434
Samochód: Scania R420

Filmik całkiem fajny. Jest tylko taki moment jak nagrywasz wiatraki, przycinka jest i tragiczna jakość, ale widziałem w komentarzach że musiałeś skonwertować żeby była mniejsza "waga'

ATB - Long Way Home kozak nuta, dziekiiiiii :wink:

_________________
Ciężki Transport Międzynarodowy


Post Wysłano: 29 wrz 2011, 19:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sty 2011, 15:31
Posty: 9
GG: 1486726
Samochód: Renault Magnum 440
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Witaj Eryk, ten moment specjalnie zwolniłem, ponieważ miałem krótki fragment, a chciałem mieć te wiartaki na filmie, więc nie jest to wina skonwertowania tylko moja zachcianka :)
Dziękuje za komentarz i pozdrawiam.

_________________
Moje konto na YouTube
Flota firmy ROBO - KOP
Renault Magnum 440


Post Wysłano: 29 wrz 2011, 21:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5931

Dobre ujęcia łapiesz, z ciekawych perspektyw, nie oklepanych. Podobał mi się widok tego wyprzedzanego MANa TGX na początku, albo nagrywanie ojca(?) delikatnie od góry. Fajny moment jest też w 1:02 - nie wiem co w tym specyficznego, ale efekt jak nagrywany do telewizji, a nie do amatorskiego filmiku :) Wiatraki byłyby fajne w tym "slowmotion" (wiadomo, że to taki trochę pseudo slowmotion), ale widać drgania góra-dół i to psuje efekt ;)
Ogólnie pracuj, ucz się i ćwicz nad tą pasją, bo jesteś w stanie sporo osiągnąć w tym temacie :)

PS: Teraz dopiero zauważyłem wypowiedź Karola i zgadzam się z nim, że powinieneś pracować nad niecodziennymi, jak na amatorskie filmiki, ujęciami. Oczywiście w granicach rozsądku, żebyś np. nie jechał do Barcelony na osiach w naczepie :D


Post Wysłano: 29 wrz 2011, 22:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Trzeba przyznać, że filmik naprawdę fajny. Zastosowałeś fajne, inne, ciekawe efekty, za sprawą których miło ogląda się taką relacje z trasy.
Cytuj:
Fajny moment jest też w 1:02 - nie wiem co w tym specyficznego, ale efekt jak nagrywany do telewizji, a nie do amatorskiego filmiku :)
Podobnie jak Ty, również zachwycił mnie ten moment- niby nic nadzwyczajnego, ale efekt na bardzo dużym poziomie.


Czekam na kolejne filmiki w Twoim wykonaniu. Już jestem ciekawe, czym nowym postarasz się nas zaskoczyć :)


Post Wysłano: 14 paź 2011, 13:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sty 2011, 15:31
Posty: 9
GG: 1486726
Samochód: Renault Magnum 440
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Szaki i wermar2 dziękuje za wypowiedź. Bardzo mi się przydadzą rady, bo chciałbym aby filmiki były jeszcze lepsze.
Cytuj:
Oczywiście w granicach rozsądku, żebyś np. nie jechał do Barcelony na osiach w naczepie
Hahaha, zgadza się, ale takim kaskaderem chyba nie będe :D Pomyśle jeszcze nad umocowaniem aparatu w jakimś ciekawym miejscu :)

_________________
Moje konto na YouTube
Flota firmy ROBO - KOP
Renault Magnum 440


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 17 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: