Strona 1 z 1 [ Posty: 18 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 10 paź 2010, 14:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 paź 2010, 13:41
Posty: 23
GG: 934249
Samochód: Renault Magnum
Lokalizacja: Mysłowice [SM]

Wczoraj natrafił mi się kur z Wunglem a dokładniej z orzechem II na nie duży placyk u wujka w Młynach (koło Buska - Zdroju) Więc załadowaliśmy się już dzień wcześniej i ruszyliśmy spod domu. Od samego początku kierowaliśmy się S1 na Siewierz ale przed Siewierzem zjechaliśmy z S1 na Zawiercie. Oczywiście zobaczycie na zdjęciach że nie tylko w grze jeżdżą matoły, i pozdro dla dzieciaka który znalazł tarczkę i machał że jest kierowcą i aby go zabrać :E

Fotka pod domem na przystanku :D
Obrazek

Wlocik na S1 na nie dawno oddanym do użytku Wiadukcie.
Obrazek

I Jazda S1 w Kierunku Częstochowy.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Koledze się nie śpieszyło :D
Obrazek Obrazek Obrazek
I oczywiście jak to bywa na Polskich drogach zwęszki i remonty
Obrazek Obrazek
I zjeżdżamy na Zawiercie.
Obrazek Obrazek Obrazek
Piękna złota jesień.
Obrazek
Wiadukt w Zawierciu.
Obrazek Obrazek
I górka pod którą Magnumka ma zawsze najwięcej problemów, ale w sumie co się dziwić 25 ton na plechach. i kilka fotek z okolic jury krakowsko-częstochowskiej czy jakoś tak.
Obrazek Obrazek
I zjazd na dół. W zimę jest tu całkiem ciekawie ze zjazdem.
Obrazek Obrazek Obrazek
I lecimy dalej na Szczekociny.
Obrazek
Są tacy co tak doładują auto że pod górkę nie daje rady :E
Obrazek Obrazek
Kolega się bardzo śpieszył to daliśmy mu znak zeby nas wyprzedził.
Obrazek
A tu już koreczek na wlocie do Szczekocin. Co było powodem korka ? No oczywista sprawa remont. Trochę postaliśmy i ruszyliśmy dalej.
Obrazek
Najważniejsza zasada : Jeden robi reszta patrzy :E
Obrazek
Na drugim wahadle dziś mieliśmy szczęście bo udało się trafić na zielone.
Obrazek Obrazek Obrazek
Rondko w Nagłowicach.
Obrazek
A tu już Jędrzejów i znów korki. Staliśmy to co nam to było i wpuściliśmy jednego małego.
Obrazek Obrazek Obrazek
Dalej jest jedna rzecz którą warto opisać a chodzi o kawałek drogi którego samochodem większym niż 12t nie można przejechać. Jest to 500metrów drogi które trzeba objechać aż ok 9 km okrężnej drogi.
Obrazek Obrazek
Gdy objechaliśmy i wjechaliśmy znów na drogę w stronę Chmielnika wyjechał przed nas "Żuk" Lewy Pas i zostawiamy go za sobą.
Obrazek
Przejazd przez Nidę w Motkowicach.
Obrazek
Bonus :P
Obrazek Obrazek
A tu już rondko w Chmielniku gdzie odbijaliśmy na Tarnów i z tego miejsca do celu mieliśmy już nie całe 9 km.
Obrazek
I na miejscu. Ustawiamy się pod odpowiednie miejsce i kiprujemy.
Obrazek Obrazek
No a to już fotka z dzisiaj na placu gdzie zostawiamy naszą Maszynkę :P
Obrazek


Przepraszam za jakość zdjęć. Następnym razem postaram się robić ładniej. Komentujcie :P


Post Wysłano: 10 paź 2010, 18:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1310
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Trasa ze Śląska w kierunku Kielc dobrze mi znana. Postałeś trochę w korkach ale ci co tędy jeżdżą, to wiedzą, że wjazd do Szczekocin od strony Jędrzejowa droga była fatalna. No i wreszcie Siewierz będzie miał obwodnice od strony północnej.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 10 paź 2010, 19:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 lis 2008, 20:36
Posty: 29
GG: 0
Lokalizacja: WSZ

No traska fajnie opisana i fotek sporo, takze jest OK. No a trasa dobrze mi znana, widoki również. A w tych korkach przed Szczekocinami to nieraz trzeba sporo odstać, ale cóż poradzic.

Wszystkiego dobrego życze :wink:

_________________
Za kółkiem wsiadam, włączam gaz, 40 ton wytaczam znów na szose...

Volvo FH12 + Kogel Maxx


Post Wysłano: 11 paź 2010, 11:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Ładnie opisana trasa i dużo zdjęć .Czekam na następną tak opisaną trasę pozdrawiam Wilk 09 8) .

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 12 paź 2010, 21:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 paź 2010, 13:41
Posty: 23
GG: 934249
Samochód: Renault Magnum
Lokalizacja: Mysłowice [SM]

No ja tą drogą ciężarówką śmigam 2 razy na miesiąc bo osobówką częściej. Jeszcze tak jak w przypadku osobówki można pojechać na Olkusz, Miechów itd. Aby ominąć te korki. Ale jak zrobią tą drogę to będzie dobrze. Od Jędrzejowa do Motkowic nie dawno robili i jest teraz ładnie.

Następną relacje powinienem wrzucić w sobotę z wyjazdu na kotłownie w Częstochowie.


Post Wysłano: 27 paź 2010, 0:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 maja 2008, 21:25
Posty: 388
GG: 4287442
Samochód: Volvo V40
Lokalizacja: Wiązownica

Ta trasa jest mi dobrze znana, tędy czasami wracam ze Śląska i jadę na Kopalnie Dolomitu Budy.

Jak będę was widział będę wołał na CB :mrgreen:

Powodzenia. :wink:


Post Wysłano: 23 gru 2010, 18:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 paź 2010, 13:41
Posty: 23
GG: 934249
Samochód: Renault Magnum
Lokalizacja: Mysłowice [SM]

Witam. Dziś kolejna relacja z Trasy Mysłowice - Częstochowa a w sumie to Częstochowa - Mysłowice. Zdjęcia z rozładunki i z powrotu na pusto z Częstochowy. Od razu chciałem przeprosić za jakość ale pogoda jest jaka jest i szyba nie była zbyt przejrzysta ;)

Rozładunek na kotłowni w Częstochowie i kilka innych zdjęć z miejsca rozładunku.
Obrazek Obrazek Obrazek
Jedna z przydatnych rzeczy w zimę kierowcy wywrotki ;D (chodzi tu o sól a nie to na tym 2 zdjęciu) W kabinie wygląda jak wygląda ale wiadomo to w końcu wywrotka na sprzątanie jest czas pod koniec dnia ;D
Obrazek Obrazek Obrazek
A tu już zdjęcia gdy wyjechaliśmy z kotłowni. D I widać zanim dostaliśmy się na S1 to musieliśmy trochę postać bo ruch był dziś strasznie duży.
Obrazek Obrazek Obrazek
Gdy już udało nam się wyjechać na S1 to nie było zbyt fajnie :/ Słońce dawało nie źle po oczach, a kierowcy osobówek tylko zawadzali na drodze.
Obrazek Obrazek
Zaraz gdy wyjechaliśmy za Częstochowę, ojciec nie miał już fajek, i zjechaliśmy szybko na Shella aby je kupić :D
Obrazek Obrazek
Gdy ruszylismy ze stacji mieliśmy problem z dołączeniem się do ruchu taki zrobił się koreczek do świateł :E Gdy przejechaliśmy za światła, ojciec otwierał sobie paczkę papierosów i nas wszyscy brali :E
Obrazek Obrazek Obrazek
A gdy zapalił sobie papierosa pokazał im co to Magnumka i blokada na 92,5 :D Zaraz wszyscy byli już za nami :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
I tak jechalismy aż do Siewierza gdzie znów tzn. Zawsze jest koreczek :E Postaliśmy z 10 minut i ogień dalej.
Obrazek Obrazek
A tu fotki ze zjazdu na Sosnowiec gdzie już może od roku trwa remont wiaduktu :E
Obrazek Obrazek
I zjazd na mysłowice :D Słabe zdjęcie bo pod słońce ale widać hale w mysłowicach Dembi będzie wiedział o co chodzi :D
Obrazek Obrazek
Szybki przejazd przez Mysłowice i wjazd na Bazę :D Złapałem jeszcze kolegę z ManTransu jak brał kamień :D
Obrazek Obrazek Obrazek

Liczę na komentarze ;) I Życzę Wszystkim Wesołych i Pogodnych Świąt ;))


Post Wysłano: 23 gru 2010, 20:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2009, 13:17
Posty: 587
Samochód: VW Passat b5
Lokalizacja: KMY

Krata browaru to podstawa ;) lubię Renówki i to jeszcze umorusane ;)

opis krótki ale da się czytać ;)

:>

_________________
Mówią na mnie niepoprawny,za arcyzabawny
Nie mam czasu na bycie sławnym.....


Czemu mamy nierówne szanse, kiedy mamy wspólny cel?

______________


Post Wysłano: 09 maja 2011, 16:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 paź 2010, 13:41
Posty: 23
GG: 934249
Samochód: Renault Magnum
Lokalizacja: Mysłowice [SM]

Witam po długiej przerwie :D Wrzucam wam kilka zdjęć z wyjazdu na trasę która już kiedyś była ukazywana a mianowice Mysłowice - Młyny, lecz zdjęcia nie ukazują trasy a incydentu jaki nam się natrafił tzn ? Jadąc załadowani 27 ton węgla poszła nam na tyle prawa poduszka... Poduszka padła praktycznie w połowie drogi i nie bardzo wiedzieliśmy co robić, znaczy czy dostaniemy gdzieś poduszkę... Pomału dojechaliśmy do miejscowości Moskarzew, tam naczepę zostawiliśmy na stacji i wróciliśmy się do Szczekocin do PKS-u z zapytaniem czy nie mają dostępu do części. Niestety PKS nie jest już tym dawnym PKS-em że mieli wszystko... Jadąc w stronę powrotną gdzie stała nasza naczepa napotkaliśmy kolegę z Magtransu który podał nam numer do swojego kierownika i pytaliśmy tam o poduszkę, lecz także nie mieli... Dopiero gdy dojechaliśmy do Jędrzejowa napotkaliśmy firmę "7NT" Co prawda mają same Scanie ale podjechaliśmy... Szef firmy powiedział że nam to bez problemu wymienią, lecz nie mają na stanie poduszek do Magnumek, jednak syn szefa firmy powiedział że pojedzie do Kielc po poduszkę... Po 2 godzinach oczekiwań na to aż syn przywiezie poduszkę dowiózł ją. Problem w tym że poduszka nie była taka jaka miała być :E Ale problemu nie było bo zwinni mechanicy zaślepili jeden z otworów i wszytko ładnie pięknie gdyby nie to jaką fakturę wystawił szef firmy mojemu ojcu, a było to 1420zł :E Ale nic ojciec zapłacił i wróciliśmy po naczepę pełną węgla.
Wjazd na teren firmy "7NT" Z Jędrzejowa.
Obrazek
Magnumka już na terenie firmy.
Obrazek
Jedno ze zdjęć floty firmy 7NT
Obrazek
Madzia na warsztacie :D
Obrazek
Jedna ze Scani na warsztacie :D Zdjęcie nie ukazuje całej Scani ponieważ nie miałem się tam jak ruszyć :D
Obrazek
Tył Scani :D
Obrazek
A tu już fotka z nowo zamontowaną poduszką i nabitym powietrzem :D
Obrazek
A tu już fotka gdy podpinaliśmy naczepę z parkingu.
Obrazek

Tyle ;)


Post Wysłano: 23 maja 2011, 0:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 maja 2011, 0:24
Posty: 26
GG: 6455911
Samochód: Man

Ale porządek to pierwsza klasa :lol: http://picturepush.com/public/4730924


Post Wysłano: 25 maja 2011, 14:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 paź 2010, 13:41
Posty: 23
GG: 934249
Samochód: Renault Magnum
Lokalizacja: Mysłowice [SM]

Gdybyś jeździł pojazdem z wywrotką w zimę po kopalni też byś tak miał, po za tym po każdej trasie w aucie jest robiony porządek ;)


Post Wysłano: 31 maja 2011, 6:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 mar 2011, 15:10
Posty: 26
GG: 6114929
Samochód: Renault Masscot
Lokalizacja: Częstochowa SCZ

Bardzo często widzę cię w Częstochowie :) Sam tam mieszkam :PP
Jak masz fotkę z nocy to daj :)

_________________
Gdy widzę Skakanke to kwiczę...A oczy mi świecą gdy Mana widze...I Volvo lubię też...I Dafa i Dafa , Dafa też!!
Renault viewtopic.php?f=44&t=32027
Fotogaleria viewtopic.php?f=7&t=32213&p=437122#p437122


Post Wysłano: 31 maja 2011, 20:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Ciekawie opisana trasa niestety z przygodami ,ale to jest wpisane w nasz zawód , cóż by to było gdyby się nic nie działo. A te drogę z Zawiercia do Jędrzejowa i te podjazdy i zjazdy http://picturepush.com/public/4331168 , http://picturepush.com/public/4331191 trenowałem w zimie nie raz trzeba było się napocić. Pozdrawiam i czekam na następy opis trasy Wilk 09 8) .

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 01 cze 2011, 12:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lip 2010, 20:21
Posty: 472
Lokalizacja: Ruda Śląska

Cytuj:
Gdybyś jeździł pojazdem z wywrotką w zimę po kopalni też byś tak miał, po za tym po każdej trasie w aucie jest robiony porządek ;)
Dużo czasu spędziłem z tatą w trasach z kiprem, jeździło się po wysypach, hołdach, hutach, kopalniach i uwierz mi że takiego syfu nigdy nie było ;)


Post Wysłano: 01 cze 2011, 16:50
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1727
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

A uwierz mi ja widziałem gorszy i to dużo ,jak się pracuje na wywrotce to nikt nie będzie zmiatał kabiny po każdym kursie :roll:


Post Wysłano: 07 cze 2011, 15:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lip 2010, 20:21
Posty: 472
Lokalizacja: Ruda Śląska

Cytuj:
A uwierz mi ja widziałem gorszy i to dużo ,jak się pracuje na wywrotce to nikt nie będzie zmiatał kabiny po każdym kursie :roll:
Kwestia dbania i wychowania ;)


Post Wysłano: 07 cze 2011, 16:29
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1727
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Dbania i wychowania oraz warunków pracy :wink:


Post Wysłano: 21 lip 2011, 22:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 gru 2010, 17:12
Posty: 13
GG: 12543237
Samochód: Volvo FH 13 440
Lokalizacja: Opolskie [OPO]

http://picturepush.com/public/4331401 Tego srebnego actrosa często na kopalniach widuję,Piast,Marcel

Co do porządków to jak kto dba,tak ma i tyle. :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 18 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: