Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 02 cze 2011, 19:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 maja 2011, 11:16
Posty: 12
GG: 0
Samochód: Volvo FH13
Lokalizacja: Szczecin

Witam! poszukuje jakiejs instrukcji lub podpowiedzi np. ze zdjeciami, jak zdjac plastiki z drzwi kierowcy w moim maniku cos w nich stuka i strasznie mnie to denerwuje a niechce rozbierac metoda prob i bledow bo znajac moje szczescie to cos sie urwie, ulamie lub ukreci moze ktos juz grzebal i robil "dokumentacje" :)

Z Góry dziekuje ;)


Post Wysłano: 02 cze 2011, 20:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 sty 2010, 18:03
Posty: 477
GG: 0

najpierw ściągasz panel z tapicerką (ściąga się tylko ten element który jest obity tkaniną) najlepiej podwazając płaskim wkrętakiem. pod tym panelem są sruby które musisz odkręcić. Zastępnie rozpoławiasz rączke za którą pociągasz przy zamykaniu drzwi tam masz kolejne dwie śruby. poźniej wyjmujesz panel od podnoszenia szyby czy sterowaniem lusterek(nie wiem którą tam strone chcesz rozebrać). Panel podwazysz również płaskim wkrętkakiem pod spodem będziesz miał wtyczki które musisz wypiąc. Poźniej musisz wyciągnąc nawiewy z drzwi również a ściągasz tam cały element wraz z kratką. Na koniec podwazasz cały boczek drzwi on jest na plasikowych zatrzaskach(najepiej niech trzyma druga osoba ten cały boczek bo będziesz musiał jeszcze sięgnąć do lampki na spodzie drzwi zeby wypiac kabel oraz wypiąc linke od klamki drzwi. Pod spodem będziesz miał jeszcze naklejone wyciszenie wiec aby się dostać będziesz musiał delikatnie to wyciszenie odkleić. Generalnie aby rozebrać boczek będziesz musiał poświecić ok 10-15 minut


Post Wysłano: 03 cze 2011, 18:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 maja 2011, 11:16
Posty: 12
GG: 0
Samochód: Volvo FH13
Lokalizacja: Szczecin

No dzieki kolego cos sproboje a tylko u mnie nie ma żadnej tkaniny nie wiem czy w bogatszych wersjach jest u mnie sa same gołe plastiki ale jest juz jakis punkt zaczepienia wiec dzieki jeszcze raz :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: