Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 29 mar 2010, 19:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 727
Lokalizacja: Lublin

Witam. Zapewne kilka osób z forum widziało czerwone Magnum AE, którym w latach 2002-2004 jeździł mój tata. Ostatnio dowiedziałem się, że Magnum to było w jakiejś limitowanej wersji. Podobno w Europie wyszło ich tylko 70 sztuk. Potocznie mówiło się na nią "belgijska wersja". Co odróżniało je od zwykłych AE?
a) malowanie - czerwona kabina ze srebrnymi palemkami na podszybiu, czarny zderzak, biała blenda przeciwsłoneczna
b) 8 obrysówek pod kabiną (po 4 z jednej strony)
c) 2 wystające obrysówki z tyłu przy lampach
d) trąby marki Hadley
e) 5 obrysówek na dachu
f) szafki zamiast górnego łóżka
g) aluminiowe felgi
h) i parę innych detali.
Dodam, że wszystko było robione fabrycznie.
Jeżeli na tym forum są osoby znające się na Magnumkach i wiedziały coś o tej limitowanej wersji to prosiłbym o odpowiedź w tym temacie.

Zdjęcie naszej. Kiedy była odbierana w roku 2002 miała 5-6 lat.
Obrazek

I taką jeszcze raz złapałem niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Był to jakiś 2009 rok i podejrzewam, że była to właśnie bliźniaczka naszej tylko, że naniesiono do niej parę samodzielnych modyfikacji. Podobno bliźniaczka do dziś należy do syna naszego byłego szefa. Za naszych czasów jeździł nią (o ile to w ogóle ona) pan Grzesiek - bardzo sympatyczny kierowca :)
Obrazek

Proszę o mądre i rozsądne wypowiedzi. Pozdrawiam :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: