Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 gru 2009, 20:29
Posty: 7
GG: 2107822
Samochód: audi

Czyżby temat sie już sie wyczerpał ? nie ma juz żadnych użytkowników wywrotek 6x4 ??


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 maja 2008, 14:50
Posty: 9
GG: 0
Samochód: Iveco Eurotrakker 6x4

Powiem tak, niektórzy ludzie to naprawde chyba maja wielki zal do Iveco ze w ogole istnieja te auta :) ja uzytkuje 2 lata i z autem problemow nie mam, materialy eksploatacyjne wymieniam i smigam. Kiedys przed kupnem nasluchalem sie głupot ze od Reno i Iveca to z daleka, ja rozumiem ze Man i Mercedes to dobre sprzety, ja w to nie watpie ale Iveco daje rade,kazde auto ktore bedzie dbane to i bedzie bezawaryjne, a kazde ktore bedzie wytłuczone no to niestety czy to bedzie Man,Mercedes czy Iveco to bedzie trzeba pod nim lezec. Pozdrawiam


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sty 2010, 17:53
Posty: 2
GG: 0
Samochód: iveco eurotrakker 6x6

Zgadzam się z kolegą odnośnie iveco też się zastanawiałem i miałem kupić man f2000 6x4 lecz wybrałem iveco 6x6 i jeżeli ktoś mówi o stopniu skomplikowania iveca to nie różni się wiele od man'a i jak któś dba to będzie dbał to będzie chodziło latami . Odnośnie terenu to 6x6 najlepszy sprzęt miałem do czynienia z mercedesami 8x8 i idą jak czołg jednakże masa własna plus ładunek powoduje ze siadają szybko w ciężkim terenie.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sty 2010, 0:01
Posty: 248
GG: 7411066
Samochód: Volvo

Cytuj:
koledzy ile moze warzyc taka wywrotka 6x4, 6x6, 8x4, 8x6, 8x8, kiper aluminiowy i metaloway, chodzi mi o orientacyjna wage oczywiscie puste (tara).
moj eurotakker na pusto wazy 14,5 t

_________________
Aby zostać dawcą organów nie musisz kupować motoru. Wystarczy stary rower i wypad nim do wiejskiego sklepu po krajowej drodze którą idzie tranzyt ciężarówek!


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sty 2010, 17:53
Posty: 2
GG: 0
Samochód: iveco eurotrakker 6x6

fafciuk napisał(a):
koledzy ile moze warzyc taka wywrotka 6x4, 6x6, 8x4, 8x6, 8x8, kiper aluminiowy i metaloway, chodzi mi o orientacyjna wage oczywiscie puste (tara).

Mój bez zabudowy ważył 9t z kiprem 12,8t (stalowy)
jednakże widziałem włoski kiper to sam ważył 5,5t (do kamieniołomów) :shock:


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 maja 2008, 14:50
Posty: 9
GG: 0
Samochód: Iveco Eurotrakker 6x4

danxr widze w avatarze bardzo ładne Iveco :) zycze dobrego uzytkowania.

Moje 6x4 wazy blisko 12 ton,a to zalezy tez na jaka wage wjade, na jednej pokazuje 12 a na drugiej 12.5 tony,takze jedna drugiej nie rowna.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 kwie 2009, 19:31
Posty: 12
GG: 0
Samochód: VW, Scania
Lokalizacja: Silno k/Chojnic

Witam!!
Moje zdanie jest takie i myśl że wszyscy się ze mną zgodzą ale samochody 8x8 8x4 w ogóle 4 osiowe potrzebują hektary do nawrotki a najlepszą maszynką była by sprytna z mocnym silnikiem na zwolnicach solóweczka. Takie jest moje zdanie

_________________
Na SCANIE nie ma mocnych :D


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: