Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 wrz 2006, 23:43
Posty: 555
GG: 71830
Samochód: saicento z kratką
Lokalizacja: Bjalistoko

Czyli jak to z Długim planowaliśmy otwarcie firmy transportowej.

W Piątek zamiast weekendować, wygnali mnie z towarem do Białego Boru (Stonka Jerycho Martens).
Spytałem na forum, czy ktoś zna dokładny namiar, i na PW odezwał się długi, numero uno w tamtejszym oddziale biedronki, znany i pamiętany z czasów gdy ludziom puszczały zwieracze na widok jego wozu. Człowiek nielubiany w kręgach kierowców za psucie pracy i niestosowanie się do powszechnego procederu kradzieży ropy.
Odebrałem go po 5 rano z osiedla i ruszyliśmy na magazyny stonki, awizacja była na 7 rano, więc Długi umilał mi czas opowiadając historie z krypty pt: "Jak się pracuje w biedronce".
Potem miałem okazję poznać tamtejszych ochroniarzy (IQ sięgało niebezpiecznej granicy 50 u niektórych :) ), oraz panią od papierów, która niebiańsko nas obsłużyła ("Rampa DWADZIESCIASZESC!!"). Towar dojechał w całości (o dziwo), więc szybka zrzutka i z braku dalszego dyspo udaliśmy się na parking Stonki, aby powygrzewać się na wschodzącym właśnie słoneczku.
Potem poszukaliśmy kawałka parkingu dla Mietka Cwaniaka i oddaliśmy się ulubionej czynności jaką jest picie piwa. W międzyczasie podniecaliśmy się przejeżdżającymi TIRami i ich wyposażeniem tuningowym, wypasionymi oplami calibra itp itd. Snuliśmy też marzenia o jeżdżeniu Manem F90 z niesprawną turbina i hamulcami. Jako, że byłem na czczo - ilość alkoholu, który spożyłem sprawiła ze zacząłem tracić kontakt z otoczeniem. Długi zostawił mnie sam na sam z tym problemem i udał się (chyba) do domu. Dziś po południu nawiedził mnie jeszcze na trochę i dalej snuliśmy marzenia o wyprawach na głęboką Rosję Premiumką z najmniejszą kabiną i naczepą dwuosiową.

A poważniej pisząc, to było to bardzo miłe spotkanie w gościnnym Grudziądzu :)
(Nie licząc ciecia z parkingu z włosami w nosie)
ObrazekObrazek
I bezapelacyjnie najważniejsza i podstawowa poza przy spotach: Napinka przy chłodnicy TIRa
Obrazek

PS: Po wymianie zdań Długi być może założy blog, na którym opisze burzliwe dzieje z biedronką w tle, a ja chyba rzucę obecną pracę i zaciągnę się do legionów spod znaku owada. Od zawsze pociągało mnie machanie paleciakiem i jazda na 40 tarczkach na raz :P


Może coś człowiek_biedronka napisze? :)

_________________
DAS IS DER UBERFALL!!!!
Jestem w kółku różańcowym WC, dbam o ojczysty język polski.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Nie napisałeś do ziomali żeby przyszli zrobić focie tirów wodzu Grochówka na Chodniku, po drugie podnaszalim oś ! , po trzecie tzw. Działkowcy patrzyli na nas jak na debili, i ten "to ci kierowcy"
A o stonkach nic nie mówie, bo psuje robote i się nie znam i ogólnie żaden ze mnie traker i kierowca i ten... ch...a się znam :( I czekam na podwójne kozactwo z arbuzami :D


kochajcie przyczepy z PZM-otu i tgx odblask wersja sport tuning. Było very nice and kul. :* :D

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: