Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 03 lut 2009, 11:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 sty 2006, 14:15
Posty: 98
Lokalizacja: LUBLIN

Mam takie małe pytanie może wie ktoś, który to filtr pyłkowy w Oplu Zafirze 2.0DTi, 2002 rocznik. Wiem, że jest on pod schowkiem pasażera, ale chodzi mi o to, który to dokładniej... Okrągły, prostokątny, na wprost czy jak? Za nic nie mogę dojść do tego, proszę o pomoc :shock:


P.S. Wiem, że nie jest to tematyka ciężarowa, ale zależy mi na tym bardzo, można skasować po udzieleniu odpowiedzi, dzięki z góry szerokości

_________________
....:::::ŚLĄSK WROCŁAW & MOTOR LUBLIN::::...Na zawsze razem....Motor&Chełmianka


Tytuł: Re: Opel Zafira
Post Wysłano: 03 lut 2009, 18:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 wrz 2007, 10:18
Posty: 7
GG: 0
Samochód: opel movano 2.5DCI
Lokalizacja: żywiec

witam.ja jak kupywałem filtr to w pudełku była instrukcja i było pokazane gdzie on jast i jak go załozyć>


Post Wysłano: 06 lut 2009, 17:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lip 2006, 11:06
Posty: 380
GG: 0
Samochód: Opel Zafira 2.0 DTi
Lokalizacja: Kraków

filtr jest pod schowkiem,
trzeba wykręcic schowek a następnie widac miejsce gdzie wchodzi filtr. jest ono na 5 czy tam 6 metalowych spinkach - nie zgubic ich bo nadmuch bedzie szedł nie na szybe, a na nogi. - odpiamy je i ukazuje sie filtr. tylko teraz pytanie, jaką masz nagrzewnice ? ;>
bo były montowane 2 rodzaje - behr i jeszcze jedna. Ja mam behra, która jest niestety drozsza w obsłudze - oringi czy też sam filtr jest droższy.

sam filtr jest w 2 rodzajach - tzn. obydwa są prostokątne, tyle tylko że jeden jest większy a drugi mniejszy. różnica to właśnie sama nagrzewnica.

_________________
ze mnie to tiroweic żaden :(!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: