Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 04 gru 2008, 18:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 gru 2006, 17:08
Posty: 221
GG: 0

Panowie mam problem z webastem Truma gazowe chodzi o to ze jak sie załaczy to wydobywaja sie z niego dziwne odgłosy takie jak by wiatr wiał takie echo co to moze byc ??


Post Wysłano: 04 gru 2008, 20:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 kwie 2007, 16:40
Posty: 1200
Lokalizacja: Bełchatów

Cytuj:
Panowie mam problem z webastem Truma gazowe chodzi o to ze jak sie załaczy to wydobywaja sie z niego dziwne odgłosy takie jak by wiatr wiał takie echo co to moze byc ??
To pewnie odgłosy spalanego gazu.Miałem kiedyś gazowe ogrzewające płyn a w kabinie grzejnik-zwykły kaloryfer.I często zaczynało w szczególny sposób gwizdać :)

_________________
ego


Post Wysłano: 04 gru 2008, 23:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 gru 2006, 17:08
Posty: 221
GG: 0

Aha rozumiem ale na poczatku chodziło ok tylko tak sie stało po tym jak brakło gazu i podpiołem nowa butle..


Post Wysłano: 05 gru 2008, 0:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 kwie 2007, 16:40
Posty: 1200
Lokalizacja: Bełchatów

Cytuj:
Aha rozumiem ale na poczatku chodziło ok tylko tak sie stało po tym jak brakło gazu i podpiołem nowa butle..
Skład mieszanki propan-butan bywa różny.Stąd m.in. temperatura spalania. I tu może leżeć przyczyna

_________________
ego


Post Wysłano: 08 gru 2008, 9:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lip 2007, 18:41
Posty: 84

Proponuję podpięcie butli z czystym propanem bo taki gaz powinien być używany do tego ogrzewania i przynajmniej nie zamarznie przy -20.


Post Wysłano: 09 gru 2008, 20:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 kwie 2007, 16:40
Posty: 1200
Lokalizacja: Bełchatów

Cytuj:
Proponuję podpięcie butli z czystym propanem bo taki gaz powinien być używany do tego ogrzewania i przynajmniej nie zamarznie przy -20.
Ale nie będzie widać ile go jeszcze zostało :) A tak to widać jak wysoko jest szron.. :) Ale oczywiście zgadzam się z powyższym.Gdybym na taki pomysł wpadł jadąc pewnego roku w lutym do Petersburga, to nie miałbym zamarzniętej wody w czajniku pod łóżkiem i chleba pokrytego takimi fajnymi kryształkami :)

_________________
ego


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: