Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 30 paź 2008, 21:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2008, 15:18
Posty: 55

problem polega na tym że ono działa tylko nie poprawnie.Gdy ustawie sobię temperature np. na 20 'c to zamiast wyłączyć sie po osiągnieciu tej temperatury ono grzeje dalej wraz ze wzrostem temp.,jednym słowem nie rozłącza.Co może być przyczyną?????

Daf, 95XF 380KM

_________________
Jak się nie ma co się lubi,to sie lubi co się ma.

MAN Lion's Coach viewtopic.php?f=44&t=16031


Post Wysłano: 03 lis 2008, 19:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 mar 2008, 20:59
Posty: 165
GG: 0

Mialem podobny problem,tyle ze u mnie grzalo do oporu a po tem wyłączalo sie i juz sie nie załączyło.Musiałem wyłączyć i włączyc ponownie i efekty byly takie same.Nie powiem ci co bylo przyczyną,bo fachman najpierw stwierdził ze jakas płytka walneła(100zł),po tem sie dowiedziałem ze zimne luty sie robią i fachman poprawi luty i kasuje 100zł,oczywiscie stara na wymiane.Pochodzilo ze dwa tygodnie i efekty podobne do poprzednich.Nastepna diagnoza brak masy na kabinie.Pochodzilo m-ąc i znów awaria.Czujnik przegrzania za 150zł(używka)i jak na razie chodzi.Najgorzej denerwowało mnie to,ze gosc ma tester,troche doswiadczenia,a trafia jak kulą w płot.


Post Wysłano: 04 lis 2008, 17:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2008, 15:18
Posty: 55

Mi powiedzieli że jakieś sitko 30 zł ale to nie to,grzeje do oporu.Nic tylko okna otworzyć i spac.

_________________
Jak się nie ma co się lubi,to sie lubi co się ma.

MAN Lion's Coach viewtopic.php?f=44&t=16031


Post Wysłano: 04 lis 2008, 18:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Termostat?

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 05 lis 2008, 20:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 kwie 2008, 17:01
Posty: 56
GG: 0

niekoniecznie trafia jak kula w płot - chodzi o to że rzadko przyczyną awarii są pojedyncze usterki, przeważnie uszkodzeń jest kilka i może być ciężko wszystkie zdiagnozować :) i jeszcze jedno dla wszystkich to że tester coś wyrzuci to nie trzeba tego traktować jak orzeczenie sądu najwyższego ;)


Post Wysłano: 07 lis 2008, 17:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2008, 15:18
Posty: 55

no nie wiem co jest,sciagam speca od tego.Ostatnio polozyłem sie spac i webasto sobie ustawiłem i okna otworzyłem lekko i szyberdach żeby się nie zadotowac.To jak na złe nie załączyło sie wcale.

_________________
Jak się nie ma co się lubi,to sie lubi co się ma.

MAN Lion's Coach viewtopic.php?f=44&t=16031


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: