Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 02 sie 2008, 13:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 cze 2008, 17:48
Posty: 17
GG: 3088332

koledzy mam takie pytanie... chcialbym wymienic radio w mojej scani. jest kaseciak a chce wrzucic cd. po wyjeciu kaseciaka i podpieciu kostek do radia cd wogole nie reaguje. a jest 100 % sprawny. w osobowym dziala a w scani nie chce. dodam ze scania przyjechala ze scandynawii. czy to wina kostek iso?? prosze o pomoc.
pozdrawiam


Post Wysłano: 02 sie 2008, 20:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 kwie 2006, 18:17
Posty: 692
GG: 8426213
Samochód: Scania R420
Lokalizacja: Bochnia

A sprawdzałeś to na przekręconym kluczyku ?
Możliwe że "styki" w kostce ISO są inaczej ułożone. :wink:


Post Wysłano: 02 sie 2008, 23:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 cze 2008, 17:48
Posty: 17
GG: 3088332

no wlasnie sprawdzalem na przekreconym kluczyku. i nic. nawet zamienilem kostki, bo sie okazalo ze sa zamienione. w nowym radyjku musza byc na odwrot niz w tym seryjnym. i jest tak ze radio na chwile blysnie i gasnie. a seryjne chodzi normalnie. sprawdzalem na trzech radiach. i z kazdym to samo. tak jkby dostawalo jakis impuls... ja juz nie wiem


Post Wysłano: 03 sie 2008, 11:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

a moze nie to napiecie? kiedys w volvo f12 wuja jak poszla przetwornica 24/12 to w radyjku poprzepalaly sie diody od podswietlenia.

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Post Wysłano: 03 sie 2008, 13:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 cze 2008, 17:48
Posty: 17
GG: 3088332

z napięciem wszystko ok. poddaje sie. bede jezdzil z seryjnym. albo pojade do jakiegos elektryka czy jakiegos innego fachmana. :|


Post Wysłano: 03 sie 2008, 14:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

jesli sie nie myle to w scanii orgianalne radia to grundiki. ja jak wymienialem radio w renault kangoo to do soniaka dostalem odpowiednia przejsciowke bez ktorej radio nie dzialaloby. co wiecej. moze musisz przestawic jakas opcje w samym radiu. np jeden kierowca mial cos takiego, ze jak wylaczyl hebel (prad) w samochodzie radio sie resetowalo i pwracalo do ustawien domyslnych. mial wsadzonego jakiegos dobrego blaupunkta ktory domyslnie poszczal dzwiek najpierw na wzmacniacz a dopiero na glosniki. dopiero po przestawieniu w opcjach radio gralo. moze ty tez masz podobnie.

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Post Wysłano: 10 sie 2008, 11:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 mar 2008, 10:40
Posty: 40
GG: 0
Lokalizacja: białystok

w nowych radiach w większości modeli muszą byc dwa plusy jeden stały a drugi do podtrzymania pamięci gdy ich brak radio nie dycha


Post Wysłano: 21 wrz 2008, 19:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 sie 2008, 12:39
Posty: 34
GG: 11917879
Samochód: VOLVO FH12
Lokalizacja: BUSKO-ZDRÓJ

KOLEGA POWYŻĘJ MA RACJE ŻEBY RADIO SIE NIE RESETOWAŁO TRZEBA PODŁACZYC 2 PLUSY ZAZWYCZAJ JEST TO ŻÓŁTY I CZERWONY KABEL !!!!!!!!!!!!!A JESLI TO NIE POMOŻE TO TRZEBA UCIĄC ŻÓŁTY KABEL TROCHE ODIZOLOWAĆ CZERWONY I WPLĄTAĆ ŻŁÓŁTY W CZERWONY I BĘDZIE DZIAŁAĆ NAPEWNO POTEM ZAIZOLOWAĆ!!!WIEM BO JUZ MIAŁEM TAKI PROBLEM I MOI KOLEDZY TEŻŻŻŻŻ POZDRAWIAM :idea:

_________________
Góra ci co kochają ciezarówki i 3mają sie razem!!!!!!!


Ostatnio zmieniony 21 wrz 2008, 19:48 przez Toreba, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie piszemy postów z wł. funkcją Caps Lock, nie wygląda to przyzwoicie.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: