Strona 8 z 8 [ Posty: 145 ] Przejdź na stronę Poprzednia 14 5 6 7 8
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 27 lip 2008, 21:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2008, 15:16
Posty: 2
GG: 0

Nagroda publiczności???-beczka z losami publiczności po imprezie stała sobie nie naruszona z kuponami w środku!?!?


Post Wysłano: 28 lip 2008, 10:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 cze 2008, 10:53
Posty: 512
GG: 12345722

powiedzicie mi tylko dlaczego trwa taka jazda po organizatorach czy jury Master Truck? To ich sprawa ze wyniki sa ustalane. Jeśli Wy tak sądzicie, to kierowcy, którzy przyjechali truckami za zlot tez tak powinni uwazac... a napewno oni maja wieksza wladze niz my - zwykli zjadacze chleba... oni moga sie sprzeciwic i np. nie zawitac za rok w Opolu. moze wtedy organizatorzy dojda do wniosku, ze jednak powinni otworzyc ta skrzynke z losami od publiczności... Moze lepiej bedzie, gdy powiecie jak bawiliscie sie na Master Truck albo dodacie jakies zdjecia:)

PS
Jesli kogos urazilem - PRZEPRASZAM


Pozdrawiam
s.szymon


Post Wysłano: 28 lip 2008, 11:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

a ja tutaj wezmę organizatorów w obronę.
dlaczego? bo sam organizuję imprezę dużo mniejszą i wiem ile przy tym jest roboty.
organizacja takiej imprezy, robi to Ola, to cały rok pracy. ostatnie tygonie to jest totalny horror. to są długotrwałe rozmowy kończące się umowami ze sponsorami i mediami. liczbę sponsorów określiłbym na 30, a mediów było z 20. a jeszcze są zaproszeni goście, artyści i ważniejsci wystawcy.
gdy zaczyna się impreza Ola musiała się z każdym przywitać pogadać, wysłuchać czy jest dobrze czy źle, interweniować w razie jakiś nieprzewidzianych wypadków, których zawsze jest dużo.
jednym słowem dziewczyna miała zapier...l od rana do wieczora i nie było jej w głowie ustawiać wybory, co więcej było to dla niej daleko drugorzędne. najważniejsze, aby sponsorzy byli zadowoleni i co najmniej w takiej liczbie dopisali w przyszłym roku.
ja organizowałem imprezę w tamtym roku za 15 000zł w tym za 60 000zł.
Aby zrealizować MasterTruck tak na oko potrzeba było 400 000zł. jeżeli masz do wyboru bieganie za gośćmi, którzy przynoszą kasę i sprawiają że impreza ta jest oglądalna, albo za sprawiedliwym wyborem pojazdu, to widomo że będziesz biegał za 400 000zł, a wybór zostawisz innym i nawet nie masz czasu doglądać go.

jeżeli chodzi o organizację jestem pełen podziwu dla Oli i nim ktoś źle wyrazi sie o organizatorach niech najpierw spróbuje zrobić imprezę na 2 cięzarówki i 10 osób.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Post Wysłano: 28 lip 2008, 13:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 cze 2008, 10:53
Posty: 512
GG: 12345722

moze Cyryl i masz racje... jest to trudne... ale inni - mniej zabiegani organizatorzy moga pomyslec nad losowaniem, a jesli nawet oni nie maja na to czasu to niech powolaja inna osobe, ktora bedzie sie zajmowac tylko losowaniami. Ale nie ma sensu sie klocic ni ten temat, poniewaz to do niczego nie doprowadzi.

s.szymon


Post Wysłano: 28 lip 2008, 13:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

tu nie chodzi o kłótnie, ale o zrozumienie jak to się odbywa i kto jest odpowiedzialny.
jezeli Ola miała do zorganizowania, wynajm miejsca, zezwolenia, koncerty, katering, służby porządkowe, ochronę itp. dogadać to wszystko, dopilnować załagodzić spory.
i nawet jeżeli bardzoby chciała nie ma czasu, aby się tym zająć. więc ustala się jakiś skład jury i oni to robią. sam główny organizator nawet nie ma czasu, aby uczestniczyć w tym.
więc jeżeli są o to pretensje, to trzeba na maila zapytać się Oli (strona oficjana MasterTruck) o skład komisji wybierających laureatów i zwracać się z pytaniami o decyzję ich.
jak oni coś nabroją, czy ochrona, katering, faceci od kibli i tak będą pretensje do głównego organizatora, czyli Oli.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 8 z 8 [ Posty: 145 ] Przejdź na stronę Poprzednia 14 5 6 7 8


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: