Strona 1 z 1 [ Posty: 17 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 19 cze 2007, 17:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 cze 2007, 17:42
Posty: 57
GG: 0
Lokalizacja: Płock

PłOCK-GOSTYNIN-KUTNO-łóDź-KUTNO-GOSTYNIN-Płock

Wstałem o godz 6.15 umyłem się,ubrałem i zjadłem śniadanko i o godz. 6.45 byłem już gotowy.Od godz.6.45 juz mi sie nudziło bo nie miałem co robić, bo do umówionej godziny miałem jeszcze 30 min.Już niewytrzymywałem w domu, strasznie mi sie nudziło,także o godz. 7.00 wyszedłem z domu na miejsce, gdzie się umówiłem z panem Sylwkiem, czyli na stacje benzynową.O godz. 7.05 byłem już na miejscu.Za 15 minut podjechał pan Sylwek swoim potworem i ruszyliśmy w trasę.Tutaj wyjazd ze stacji benzynowej na której umówiłem się z Panem Sylwkiem
ObrazekTutaj środek skakaneczki
Obrazek
Na wlocie do Gostynina na Bliskiej stały misiaki nieoznakowaną Laguną, a takto czyściutko i spokojnie.
Fotky z pierwszego miejsca rozładunku
Obrazek
Obrazek
Na drodze z Gostynina do Kutna również bardzo spokojnie
Tutaj fotka z rozładunku w Kutnie
Obrazek
Do Łodzi też było w miare spokojnie, dopiero przed Łodzią zaczeło się korkować
Tutaj lecimy w stronę Łodzi droga nr.702(pipiduwami jakimiś)
Obrazek
Tutaj już zaczynał się już Sztau :D:D
Obrazek
A to było przyczyną Sztau :D:D(nasi kochani robotnicy
Obrazek
Tu już w Zgierzu jesteśmy
Obrazek
Obrazek
Łódź nas wita :P
Obrazek
Tutaj Magnum z RICOE złapałem
Obrazek
Dojeżdżamy do miejsca rozładunku w Łodzi
Obrazek
Tu rozładunek Fafika w Łodzi
Obrazek
Obrazek
Tutaj Fafik(ładny był:D:D:D)
Obrazek
To nasz ładunek,to właśnie wozi ta firma co pracuje pan Sylwek,a konkretniej są to zakłady energetyczne
Obrazek
Tutaj Fafik odjeżdża
Obrazek
Fh-acz z Węglo Stalu, dobrze mówie :?
Obrazek
Tutaj Manik Z Equusa
Obrazek
Na wylocie z Łodzi starsznie się korkowało
Obrazek
Kierujemy się w stronę Łęczycy
Obrazek
Za Łęczycą odbiliśmy na drogę nr. 60 w strone Kutna, przed nami Orlen Transport Płock.Jak zaczeliśmy go wyprzedzać a tam wąsko było i załapaliśmy pobocza to pan Sylwek mówi a wręcz krzyczy,,Ja pier*****" :wink:
Obrazek
Strasznie wąsko było-Panowie do boku zjeżdzmy :D:D
Obrazek
Tutaj przed wlocikiem do Kutna, kierunek Zakład Energetyczny
Obrazek
Już na załadunku w Kutnie
Obrazek
Pózniej pojechaliśmy na załadunek do Gostynina tam już nie robilem fotek bo mi sie nie chciało.Po załadunku musieliśmy jeszcze trochę odczekać żeby pauza nam wyszła bo minęło już 4.30h.Załadunek trwał 20 min, także musieliśmy jeszcze poczekać 10 min,żeby nam pauza wyszła, bo w Łodzi nam wyszła 15 min pauzy, także tutaj jeszcze musieliśmy poczekać troszke.
A tutaj już z Gostynina w Strone Płocka dróżka.Odbyła sie spokojnie.
Obrazek
Gdy wiechaliśmy już do Płocka pan Sylwek podwiózł mnie na przystanek serdecznie mu podziękowałem i poszedłem do domciu a on pojechał na Energetyka odstawić auto.

a tutaj trochę fot skakaneczki którą podróżowaliśmy
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek[/i]

P.S.To mój pierwszy opis traski,także prosze o wyrozumiałość
jutro się wybieram z tatą w traskę busikiem to też może ją wam zaprezentuje jak ta wam sie podobała


Tytuł:
Post Wysłano: 19 cze 2007, 17:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 kwie 2007, 19:20
Posty: 175
GG: 1361427
Samochód: Scania R420 Topline
Lokalizacja: Wrocław

Cytuj:
Fafika
a nie powinno byc Dafika :?:
Zauwazylem ze wiecej miales rozpinania bokow niz jazdy

_________________
Bednarski, Nysa

"Niezły syf mają na bazie. To ma być firma? To jakiś PGR nie firma."
"Jeżeli ktoś ma burdel i syf na swoim podwórku to odrazu świadczy o człowieku."
- Leszek Foss


Tytuł:
Post Wysłano: 19 cze 2007, 17:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 cze 2007, 17:42
Posty: 57
GG: 0
Lokalizacja: Płock

Specjalnie napisałem Fafika D:D:D, a co do rozpinania to nie było tak źle, jak już się wczułem to pomagałem panu Sylwkowi z zapinaniem plandeki a na koniec bawiłem się trochę windą, a tak w ogóle to rozładunki z tyłu mieliśmy,a jak jest z tyłu to nie jest tak tragicznie. :mrgreen:


Tytuł:
Post Wysłano: 20 cze 2007, 15:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Kolego jak na pierwszy raz ten opis nie wyszedl Ci zle. Zrobiles to w miare przejrzyscie. Fotki tez nie sa takie zle ale wiadomo ze z samochodu bardzo dobrych sie nie zrobi. Moglbys umieszczac fotki jedna obok drugiej powiedzmy po 3 w rzedzie. Zajeloby to mniej miejca ale to tylko taka moja dygresja. Ogolnie dobrze sobie poradziles z tym opisem.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 25 cze 2007, 23:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 gru 2006, 18:40
Posty: 125
GG: 3796803
Lokalizacja: Zgierz

Widzę ze przejeżdzałeś przez moje miasto,mam pytanie: kto to jest ten Pan Sylwek? :wink: Traska ogólnie ciekawa, pooglądałem sobie znane mi dobrze okolice na fotkach 8)


Tytuł:
Post Wysłano: 26 cze 2007, 13:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 cze 2007, 17:42
Posty: 57
GG: 0
Lokalizacja: Płock

Pan Sylwek jest to kierowca ,który z nim byłem w trasce, a dokładnie jest to mojego taty kolega, czy jeszcze wiecej szczegołów mam udzielić?


Tytuł:
Post Wysłano: 27 cze 2007, 22:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 gru 2006, 18:40
Posty: 125
GG: 3796803
Lokalizacja: Zgierz

Nie musisz :wink: Zaciekawiło mnie to ciągłe "Pan Sylwek" więc sie po prostu pytam :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 27 cze 2007, 23:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 maja 2007, 19:39
Posty: 23
GG: 6714121
Lokalizacja: Ślesin/Konin

Trasa bardzo ładnie opisana i do tego sa fotki tez dobre jak na pierwszy raz :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 28 cze 2007, 10:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 cze 2007, 20:50
Posty: 16
Lokalizacja: Szydłowiec k. Radomia

Trasa bardzo fajnie opisana, no i fotek jest troche. Czy to była twoja pierwsza trasa??

_________________
;-) A mi się marzy kierowcy życie, wielkie auto.... Pozdro dla wszystkich kierowców. ;-)


Tytuł:
Post Wysłano: 28 cze 2007, 13:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 cze 2007, 17:42
Posty: 57
GG: 0
Lokalizacja: Płock

Hmm... no do pierwszych to może ona nie należy, ponieważ kiedyś byłem z taty kolegą, który wcześniej jeździł w BUD-MACIE, ale to były bardzo krótkie trasy z Plocka do Płońska pamiętam jeszcze to było w sylwestra, a teraz pan Darek obecnie jeździ w ADMAR-ze i to właśnie z nim jadę w kolejną trasę na tydzień SCANIA R500 V8 :D:D boska fura.Aha i jeszcze kiedyś z Panem Darkiem byłem w trasie do okoła Warszawy jakieś tam punkty rozładunku mieliśmy.


Post Wysłano: 16 lut 2008, 21:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 cze 2007, 17:42
Posty: 57
GG: 0
Lokalizacja: Płock

Tak jak kiedyś pisałem i obiecywałem była i trasa Scania R500. A tutaj daje link do filmiku mojego autorstwa, który zrobiłem w czasie ferii http://www.youtube.com/watch?v=zAHWF_IDbhU jest to mój pierwszy klip , dlatego też proszę o wyrozumiałość , jak i również o komentarze, co źle, nad czym popracować ,co poprawić.
Pozdrawiam i miłego oglądania


Post Wysłano: 16 lut 2008, 23:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 lut 2008, 13:55
Posty: 5
GG: 0
Lokalizacja: Szydłowiec k.Radomia

Filmik super! Gdybys nie napisal, ze to twoj pierwszy filmik to bym pomyslal ze robisz je od dawna. Zycze wiecej takich wyjazdow no i czekamy na kolejne recenzje. Pozdro :wink:


Post Wysłano: 18 lut 2008, 17:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Obejrzalem i musze przyznac ze jak na pierwszy raz to bardzo dobrze Ci poszlo. Widac ze moc robi swoje na drodze. Klip nie jest monotonny bo i troche z trasy i troche z zaladunkow i rozladunkow. Rozsmieszylo mnie to zdejmowanie wiazki drutow z naczepy.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Post Wysłano: 18 lut 2008, 18:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 cze 2007, 17:42
Posty: 57
GG: 0
Lokalizacja: Płock

Hehe no dlatego się śmieję , że "tak fachowo zdejmuje się stal " :D :D .A co do filmu to właśnie chciałem zrobić taką odmianę, niż inni i porobić kilka ujęć z za i rozładunków.


Post Wysłano: 18 lut 2008, 20:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lut 2007, 13:41
Posty: 215
GG: 0

No musze przyznać że filmik PIERWSZA KLASA!!! Pozostaje tylko czekać na następne równie udane traski. Choć to tylko krajówka to bardzo ciekawa... Ile ADMAR ma teraz wszystkich Skakanek? Jak tam u nich z robotą i finansami? NIe ma opisu tej firmy na forum to może coś tu napiszesz albo na PW jak masz jakieś info...


Post Wysłano: 18 lut 2008, 22:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 cze 2007, 17:42
Posty: 57
GG: 0
Lokalizacja: Płock

ADMAR ma obecnie 17 albo 16 Scanii. Na dniach ma przyjść kolejna eRka 420, ale sprowadzona, używana.


Post Wysłano: 09 lip 2008, 18:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 cze 2007, 17:42
Posty: 57
GG: 0
Lokalizacja: Płock

Witam
Chciałbym przedstawić wam mój kolejny filmik (drugi). Filmik ten ukazuje naszą wycieczkę do Norwegii. Nie jest to co prawda wycieczka ciężarówką po jakieś ładunki, tylko zwykła wycieczka krajoznawcza Renault Master. Chętnych zapraszam do oglądania i do ocen. Wszystkie komentarze będą mile widziane te dobra, jak i również złe :D

http://pl.youtube.com/watch?v=6yCoCpr3nOE

Pozdrawiam


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 17 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: