Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 26 lut 2008, 18:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lis 2007, 21:03
Posty: 5
Lokalizacja: SZCZYTNO

Scania 4 za skrzynią z połówkami ma problem,niezawsze ale na dolnej skrzyni wyskakują wszyskie biegi nie na luz tylko tak jakby sie coś rozłonczało (bieg mam włożony) i musze wrócić do pozycji luz i jest dorze.Czy to może być wina tego zaworka co przerzuca z dołu na góre.

Drugi problem to pali się cały czas lampka (p) od kiedy pęk mi przewód zasilający naczepę w powietrze(czerwony) dałem szybko złoczke i jest wszysko dobrze.Działa tylko ta kontrolka.


Post Wysłano: 01 mar 2008, 11:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 sie 2006, 13:25
Posty: 529
Lokalizacja: Zielona Góra

Moze to być wina zatrzasku planetarki. Na Twoim miejscu zaczął bym od tego bo zajmuje to dokładnie kilka minut. Nie pamiętam na jaki to klucz jest, ale po bokach na obudowie planetarki masz takie "śruby z kołnierzem". Trzeba to wykręcić i to są zatrzaski. To one przytrzymują planetarke aby nie wyskakiwała.
Jeżeli wymiana zatrzasków nie pomoże to pozostaje weryfikacja tego ustrojstwa i ewentualny remont.
PS. Druga sprawa to trzeba sprawdzić przy okazji czy do końca wbija niski zakres.


Post Wysłano: 01 mar 2008, 23:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lis 2007, 21:03
Posty: 5
Lokalizacja: SZCZYTNO

Moze to być wina zatrzasku planetarki.
A co to jest i gdzie ta planetarka w którm miejscu i jak to wygląda
było dobrze tylko jak ok 3 tygoni postala tak się zaczeło dziać


Post Wysłano: 03 mar 2008, 23:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 sie 2006, 13:25
Posty: 529
Lokalizacja: Zielona Góra

Wiesz z tego co czytam to moze lepiej nic nie ruszaj tylko podjedz do kogos kto sie troche chociaz na tym zna ...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: