Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 16 gru 2007, 12:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 cze 2006, 11:21
Posty: 85
Lokalizacja: Zamość/Sitaniec

Witam.

Mam problem, potrzebuję korka od zbiornika paliwa samochodu Star, nie wiem czy one są w tych zbiornikach uniwerslane czy nadają się tylko "starowskie".
Zbiornik ten jest najprawdopodobniej od Star'a 200 lub 1142.


Tytuł:
Post Wysłano: 16 gru 2007, 13:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 lis 2007, 13:18
Posty: 280
Lokalizacja: Pomorze GWE

korki są uniwersalne dobrze tylko znać średnice wlewu :D


Tytuł:
Post Wysłano: 16 gru 2007, 15:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 kwie 2007, 16:40
Posty: 1200
Lokalizacja: Bełchatów

A czy aby nie prościej byłoby zatrzymac się koło dowolnego sklepu z czśściami do cięzarówek i tam poprosić sprzedawcę by zerknął czy mają coś takiego? Chyba,że jest to przy urządzeniu stacjonarnym, to pozostaje tak skomplikowany przyrząd jak suwmiarka.Ewentualnie z grzebieniem do gwintów.

_________________
ego


Tytuł:
Post Wysłano: 16 gru 2007, 17:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 cze 2006, 11:21
Posty: 85
Lokalizacja: Zamość/Sitaniec

Dzięki za pomoc, tak się składa EGO że nie ma takiej możliwości abym mógł urządzenie z tym zbiornikiem wziąść do sklepu i sprawdzić czy akurat mają taki korek który by pasował do zbiornika.

Chodziło mi tylko czy do zbiorników Star'a nadają się korki uniwersalne czy nie, wiem jak jest z innymi samochodami zachodnimi a nie wiedziałem jak jest z polskim zbiornikiem.


Tytuł:
Post Wysłano: 16 gru 2007, 17:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 kwie 2007, 16:40
Posty: 1200
Lokalizacja: Bełchatów

Nie było tu mojej złośliwości czy złej woli.Dlatego -przeczuwając pewnie sytuację- zasugerowałem suwmiarkę i grzebień do gwintów ewentualnie jeśli jest nakręcany..Ja czasem korzystałem ze zdjęcia wysyłanego mailem do sklepu.Zwymiarowanego.Lub zabranie zdjęcia ze sobą do sklepu. Nie wszystko da się wytłumaczyć n.p. telefonicznie.Z drugiej strony , nie ma pewności,że zbiornik nie pochodzi z jakiejś krótkiej serii i że na pewno korek najbardziej typowy będzie pasował. Można też kupić po jednym z każdego rodzaju -jeśli jest więcej-zastrzegając oddanie tych ,które nie pasują.

_________________
ego


Tytuł:
Post Wysłano: 16 gru 2007, 17:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 cze 2006, 11:21
Posty: 85
Lokalizacja: Zamość/Sitaniec

Jeszcze raz dzięki, uzyskałem juz informacje że do "Starowskich" zbiorników pasują również uniwersalki :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 18 gru 2007, 8:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sty 2007, 0:22
Posty: 398
Samochód: VO FH 440
Lokalizacja: NS

najprosztrzym wyjsciem bedzie udanie sie na pobliski zlom ...pewnie maja tego na tony...

_________________
Rozliczenie i ewidencja czasu pracy kierowców - delegacje, noclegi, wynagrodzenie.
Odczyt kart kierowcy i tachografów cyfrowych

Nowy Sącz i okolice - Zapraszam :)
DPTacho.pl


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: