Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 08 lis 2007, 11:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 wrz 2006, 16:33
Posty: 25
GG: 1

Wszystko działo się na początku wakacji (tak dawno że nie pamiętam dat :P). No ale okej. Musiałem sie dostać jakoś do brachola do Hannoveru, więc zawiózł mnie tak ojczulek (lecieli na Holandie więc nie było problemu bo to po drodze). Byliśmy u niego pod wieczór. Z bracholem ruszaliśmy dwa dni później na załadunek w niemczech. Mieliśmy dwa miejsca. Załadowaliśmy pierwsze i udaliśmy sie do drugiego. Niestety nie chcieli nas załadować. Okazało sie że na naczepie nie ma miejsca którego oni sobie zarzyczyli. A wiadomo niemcy to niemcy problem i koniec. W firmie zarządzono że mamy wrucić na baze i tam przeładują towar tak żeby się wszystko zgadzało. Więc udaliśmy sie do Celle. Przełożylismy to na drugi dzień. Przełożyli to tak że na siodle mielismy około 9t (niechcę was wporowadzać w błąd ale coś koło tego było). No ale w końcu załadowaliśmy sie w drugiej firmie i ruszyliśmy na Hiszpanie. W pojedynkę troche to trwa :P Cóż samej podrózy do Spain nie opisze zbytnio :P. Najgorszę były weekendy oj bez klimki niezależnej to przerąbane. Auto praktycznie chodziło cały dzień, a że szef na to pozwala to co mielismy sobie załowac :P Tak jak mówiłem samej Hiszpani nie opisze ale dam zato kilka fotek.

Tutaj stalismy na weekendzie. Straszne zadupie ale trafiło nam się że stał z nami polak i czech z Augustina.
ObrazekObrazek

A tutaj macie widoki. :P
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
W Hiszpani ładunek do domku zabieralismy nie daleko granicy Portugalskiej.

I to by było na tyle. Wiem że skromnie ale myślę że nie tragicznie. :P
Acha oczywiście nasza furka to Actrosik :P

Moje wrażenia z Hiszpani. Ładne widoki ale reszta... :P Głównie chodzi o parkingi. Ciężko znaleźć jakiś porządny i co najważniejsze bezpieczny parking. No i co do bezpieczeniństwa to te kradzieże. Dobrze że mielismy blokade drzwi. ;)

P.S. Sorka jak znajdziecie jakis błąd. ;)


Tytuł:
Post Wysłano: 08 lis 2007, 15:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Widoki i kierunki mi dobrze znane,bo cały czas obsługujemy tamte strony...Kolego powiedz mi czy Twój brat jezdzi w DTLS-ie bo masz w aviatorze auto z tej firmy i Actros też jest na deutsche blachach-chociaż nie opisany(ale charaterystyczny dla DTLS niebieski kolor).Bo tą firmę bardzo czesto widuję w Hiszpanii,tylko przeważnie chaładzielniki... :mrgreen:

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 09 lis 2007, 12:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 wrz 2006, 16:33
Posty: 25
GG: 1

Tak łukasz. Bracholek jeździ w DTLS-ie. Ale u nich jest tak że jak idzesz na wolne to ciężko żebyś dostał ten same auto. Dlatego aktualnie jest ereczka. A co do Hispzani to ich stałe trasy. Mają ponad 300 autek więc spotkać ich nie trudno oczywiście w tamtych rejonach ;)


Tytuł:
Post Wysłano: 09 lis 2007, 18:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Powiedz jeśli możesz czy trudno się tam dostać,orientacyjne zarobki,dużo polaków tam jezdzi?Bo z aut to widzę głównie FH12 XL i FH XL,R-ki Topline,DAF-y XF SSC,MB Actrosy Megaspace i kilka razy chyba TG-A XXL widziałem... :)I gdzie oni mają baze-w Hannoverze?I chyba większość mają chyba chłodni,bo kilka razy tylko widziałem plandeki jak ciągnęli cebule w workach.Oni mają ładny tabor,charakterystyczny.Jakbyś mógł to zaprezentuj firmę w odpowiednim dziale... :>

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 09 lis 2007, 18:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 wrz 2006, 16:33
Posty: 25
GG: 1

Okej łukasz postaram się więc na twoje pytania odpowiem w nowym temacie. ;)


Tytuł:
Post Wysłano: 02 gru 2007, 23:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lis 2007, 16:51
Posty: 28
Lokalizacja: Łódź

Ja Jezdziłem z ojczulkiem na Hiszpanie :] Ale raz byłem na pampelunie blisko granicy wiec zaduzo tej hiszpani nie pozwiedzałem :] W 2008 mam nadzieje, ze sie przejade albo na madryt albo na UK ;]

_________________
Si_Em_aS_z_K.O*


Tytuł:
Post Wysłano: 03 gru 2007, 19:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 lip 2005, 20:55
Posty: 2885
GG: 1
Lokalizacja: Gdynia

LaCotaki off, Niezły macie silnik w tej 105, nie wiedziałem że DAF daje do 105 430 konny silnik. ŻĄŁ


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: