Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 04 lut 2007, 18:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 mar 2006, 17:46
Posty: 99
Lokalizacja: Włodawa

Polecałbym oczywiście scanie serii 3,jest idealna na polskie drogi,wytrzymała i jak pisali poprzednicy mało elektroniki.Znajomy ma i bardzo chwali,cały czas jezdzi.Jeszcze stoi u niego premium i jest niezadowolony z niej,renault wiecznie stoi.
Na początek to scania,bedziesz zadowolony,obyś trafił na dobry egzemplarz a z tym to bywa różnie.


Tytuł:
Post Wysłano: 04 lut 2007, 18:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sty 2006, 16:05
Posty: 839
Samochód: kadetem tera

A jesli nie scania to tak sobie pomyślałem jeszcze o manie f2000 albo daf-ie ati (mają twarde silniki) :wink:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=YTdDuklzIxk

"MAM WYJE BANE NA TIRY!"


Tytuł:
Post Wysłano: 04 lut 2007, 19:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 sty 2007, 2:01
Posty: 63
Lokalizacja: Skierniewice

Cytuj:

a mam pytanie bedziesz sam jezdzil czy wsadzasz kierowce bo to jest bardzo wazny szczegol
Samemu będe jeździł bo przy jednym samochodzie nie opłaca mi się najmować kierowcy skoro i tak bym siedział w domy na tyłku. To autko ma zarobić na kolejne.
Cytuj:
zgadzam sie ale jak mozna kupic mlodsze autko o lepiej kupic mlodsze ja tak mysle ale na poczatek spokojnie wystarczylo by 113
Mi sie wydaje że lepiej kupić młodsze auto zawsze łatwiej je sprzedać a przy nowej firmie kupować auto które ma iść za kilka lat już na części to raczej słaby biznes

_________________
Kierowca-Konwojent
latam autami marki IVECO o DMC 3,5-7,5T


Ostatnio zmieniony 04 lut 2007, 19:30 przez Kristo, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 04 lut 2007, 19:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sty 2006, 16:05
Posty: 839
Samochód: kadetem tera

Cytuj:
MERCUS007 napisał:


a mam pytanie bedziesz sam jezdzil czy wsadzasz kierowce bo to jest bardzo wazny szczegol
A przepraszam że zapytam co w tym ważnego :roll: :?:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=YTdDuklzIxk

"MAM WYJE BANE NA TIRY!"


Tytuł:
Post Wysłano: 04 lut 2007, 19:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 sty 2007, 2:01
Posty: 63
Lokalizacja: Skierniewice

Cytuj:
A przepraszam że zapytam co w tym ważnego :roll: :?:
Bo inaczej patrzysz na auto które ma na ciebie tylko zarabiać a inaczej patrzysz na auto którym ty masz zarabiać.
Przeważnie jak bierzesz auto którym ty masz zarabiać to bierzesz coś co jest ekonomiczne i wygodne dla ciebie.
Biorąc auto którym ktoś ma jeździć dla ciebie to przede wszystkim patrzysz na ekonomie auta a nie na ty czy ma bogate wyposażenie i jest wygodne.

_________________
Kierowca-Konwojent
latam autami marki IVECO o DMC 3,5-7,5T


Tytuł:
Post Wysłano: 04 lut 2007, 19:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sty 2006, 16:05
Posty: 839
Samochód: kadetem tera

Cytuj:
Biorąc auto którym ktoś ma jeździć dla ciebie to przede wszystkim patrzysz na ekonomie auta a nie na ty czy ma bogate wyposażenie i jest wygodne.
No i takiej odpowiedzi się spodziewałem :/ SAmi tak myślicie a gadacie na takie np. HKP że "gołe" autka biorą. sory za ot i kończymy

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=YTdDuklzIxk

"MAM WYJE BANE NA TIRY!"


Tytuł:
Post Wysłano: 04 lut 2007, 20:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 gru 2006, 20:54
Posty: 47
Lokalizacja: Czarna Dąbrówka

Ja bym ci polecał DAF-a 95XF lub XF95 ponieważ jest on nie drogi mało awaryjny, tani w eksploatacji.

_________________
== DAF Truck ist the Best ==
POZDRO wszystkim!!!


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lut 2007, 0:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 cze 2006, 8:14
Posty: 202

tak wogóle to czym się różni XF 95 od 95XF :) ??

Powiem Ci tak czy kupisz Euro-techa , premiumke, scania 124 czy volvo FH to auto to będzie bezproblemowe i będziesz z niego zadowolony, warunek jest jeden :
aby wybrać dobry egzemplarz, czyli najlepiej nowo sprowadzony z zachodu i bezwypadkowy, z w miare pewnym przebiegiem (książka seriwsowa, infomax itp.)

O każdej marce i modelu tejże marki słyszałem zarówno dobre i złe opinie , każde z tych aut będzie dobre jesli wybierzesz dobry egzemplarz, a więc proponuje Ci na oględziny zabrac ze sobą mechanika i osobę która ma stycznośc z tymi autami, bo inaczej kupisz sobie skarbonke która doprowadzi Cie do szewskiej pasji...

Jest pewna zasada którą mogę potwierdzić aby nie kupowac pierwszych egzemplarzy nowych modeli, a więc actrosy (96-98) scanie 124 (96-98) many tga (2000-2001) volvo fh(94-96) bo jak wiadomo nowe modele z czasem zostają dopracowane i ,,choroba wieku dziecięcego" zostaje wyleczona.

_________________
- szybciej , szybciej...
-... i tak powoli będą Cię wynosić...
--------------------------------------------------------------------------------------------
SPRZEDAŻ SAMOCHODÓW, NACZEP : http://www.nego.otomoto.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lut 2007, 0:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 sty 2007, 2:01
Posty: 63
Lokalizacja: Skierniewice

Cytuj:

Jest pewna zasada którą mogę potwierdzić aby nie kupowac pierwszych egzemplarzy nowych modeli, a więc actrosy (96-98) scanie 124 (96-98) many tga (2000-2001) volvo fh(94-96) bo jak wiadomo nowe modele z czasem zostają dopracowane i ,,choroba wieku dziecięcego" zostaje wyleczona.
Czyli jak scania to dopieo 99 i nowsze
TGA 2002 i nowszy
Volvo powyżej 97
i Actros 99

ogólnie w tej chwili zastanawiam się najbardziej nad skakankami serii 4
Manem albo Premium.

_________________
Kierowca-Konwojent
latam autami marki IVECO o DMC 3,5-7,5T


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lut 2007, 15:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 paź 2006, 11:54
Posty: 209
Lokalizacja: zgierz / k.Łodzi

jak ogladalem scanke seri 4 i renault premium to ja bym dla siebie wziol premium tylko ta wysoko a scanke seri 4 to tylko w globie ale to ja bym tak bral mowie ci premium jest naprawde warta swojej ceny

_________________
.....::::Wchodzę Po Schodkach I Wytaczam Na Drogę Moje 40 Ton::::.....
B:15-01-2010r.
C:12-04-2010r.
C+E:09.09.2010r.


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lut 2007, 15:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lut 2006, 19:37
Posty: 64
GG: 0

Cytuj:
tak wogóle to czym się różni XF 95 od 95XF Smile ??
95XF to jest ten pierwszy a XF95 to ten z nowymi światłami, chyba od 2002r produkowany


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: