Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 13 lut 2013, 10:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 lut 2013, 10:19
Posty: 1
Samochód: FH12

Przyglądał się ktoś może giełdzie Btrans. pl? Ja wczoraj sie zarejestrowałem bo jest teraz 14 dniowy okres próbny i z tego co sie doczytałem jest tylko 250 za rok.
I na pierwszy rzut oka to ładunki są non stop dodawane system z wyglądu przypomina inne giełdy przeglądarkowe ale jest całkiem spoko.
Co o tym sadzicie?


Post Wysłano: 14 lut 2013, 23:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sty 2007, 0:22
Posty: 398
Samochód: VO FH 440
Lokalizacja: NS

że jak by była za 25zł za rok + komunikator + mapy oparte na google np. możliwość zaznaczenie gdzie załadunek na google to bym sie zastanowił narazie to jest L-I-P-A
aha i bez kapitału tak +,- 200 000 zł nie ma szanas zaistnieć na rynku.

_________________
Rozliczenie i ewidencja czasu pracy kierowców - delegacje, noclegi, wynagrodzenie.
Odczyt kart kierowcy i tachografów cyfrowych

Nowy Sącz i okolice - Zapraszam :)
DPTacho.pl


Post Wysłano: 15 lut 2013, 0:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

Cytuj:
Przyglądał się ktoś może giełdzie Btrans. pl? Ja wczoraj sie zarejestrowałem bo jest teraz 14 dniowy okres próbny i z tego co sie doczytałem jest tylko 250 za rok.
I na pierwszy rzut oka to ładunki są non stop dodawane system z wyglądu przypomina inne giełdy przeglądarkowe ale jest całkiem spoko.
Co o tym sadzicie?
to chyba wpadłeś w jakiś ciąg rejestracji.
jest jeszcze parę portali gdzie też można się zarejestrować.
a co do giełdy - ile tak naprawdę ładunków jest do podjęcia?
samo dodawanie ładunków nie oznacza że one SĄ jak również żę gwarantują przyzwoitą stawkę.

trans w pewnym okresie ''chwalił'' sie że ma 100000 ofert dziennie - pewnie tak było ale TYLKO jednego dnia.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 15 lut 2013, 12:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 wrz 2008, 21:48
Posty: 539

przecież to reklama.
na innym forum też widziałem zachwyconych z "14dniowego okresu próbnego i ilości ofert" ;)


Post Wysłano: 30 mar 2015, 13:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 mar 2015, 12:48
Posty: 1

Co do giełd transportowych to faktycznie dominacja transa jest niepodważalna ale czy to nie jest nasza wina? poniekąd tak nie chce sie nam sprawdzić innych dostawców (a powstało paru którzy mają szansę zdetronizować albo chociaż wprowadzić zdrową konkuręcję na rynek). Jak pamiętam to trans wchodził z ofertą przez kilka lat w tej chwili robi co chce, podnosi abonament coraz bardziej zaninedbuje kontroling nowo rejestrujących się firm dopuszczając oszustów i złodzieji dla nich liczy się tylko nowy płatnik abonamentu. Napewno zmieniło by się to gdyby poczuli oddech konkurencji na plecach. My natomiast zyskali byśmy na pewno na cenie i jakości. Reasumując dajmy szanse innym giełdom rejestrujmy się i najważniesze zgłaszajmy auta i ładunki niech będzie tam ruch zaowocuje to napływem wiekszej ilości podmiotów a w konsekwencji liczącą sie konkuręcją dla monopolisty transa. Oto kilka adresów wybór pozostawiam wam http://www.transg.pl; www.interport.pl; www.tls24.eu


Post Wysłano: 30 mar 2015, 14:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3564
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Polska mistrzem Polski!

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: