Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 29 lip 2021, 15:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 lip 2021, 15:40
Posty: 1
Samochód: Volvo

Witam wszystkich, na początku się przedstawię, jestem Mateusz i zacząłem pracę jako mechanik na jednej z firm recyklingowych gdzie mamy hakowce i mam do was pytanie, bo podstawili mi rozbitą Scanie z zabudową hakową, sterowana była z pilota bezprzewodowego, (resztę hakowcow na firmie mamy z przełącznikiem koło fotela kierowcy) ale przy wypadku uszkodzoną została wiązka i nie mogę ściągnąć kontenera z haka. Podłączyłem agregat hydrauliczny na krótko zamiast przystawki, bo silnik jest w niej zdemontowany, ciśnienie daje wszystko ok, ale chciałem odpalić rozdzielacz na krótko i nie wiem jaki jest pinout na siłownikach, bo zawory mają 3piny, nie mam żadnego schematu, albo pinoutu sterownika. Czy ktoś z kolegów ma jakąś dokumentację techniczną do takiej zabudowy?

Pozdrawiam


Post Wysłano: 29 lip 2021, 22:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2638
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
Podłączyłem agregat hydrauliczny na krótko zamiast przystawki, bo silnik jest w niej zdemontowany, ciśnienie daje wszystko ok, ale chciałem odpalić rozdzielacz na krótko i nie wiem jaki jest pinout na siłownikach, bo zawory mają 3piny, nie mam żadnego schematu, albo pinoutu sterownika.
Mamy w firmie różne zabudowy na różnych sterowaniach ale każda ma przy rozdzielaczu mechaniczne zawory do sterowania sekcjami ruchów. Jedne mają dzwignie na stałe, inne tylko gwinty w które wkręcasz dzwignie lub długą śrube i jedziesz sekcją na krótko pomijąc sterowanie elektryczny/pneumatyczne z kabiny. Masz jakies zdjęcie tego rozdzielacza ?

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: