Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 31 maja 2020, 18:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 mar 2020, 0:02
Posty: 5

Cześć dawałem pompowtryskiwacze do regeneracji i słyszałem że muszą być ustawione pod odpowiednim kątem?


Post Wysłano: 31 maja 2020, 18:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Może napiszesz jakie auto, jaki silnik, rocznik, moc itp?


Post Wysłano: 31 maja 2020, 19:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 mar 2020, 0:02
Posty: 5

Scania rocznik 2006 pacjent HPI


Post Wysłano: 31 maja 2020, 20:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Regenerowałeś? Podobno się nie da.
Też słyszałem, że trzeba je odpowiednio ustawić, ale nie znam szczegółów. To udało mi się znaleźć:
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2153009.html


Post Wysłano: 01 cze 2020, 11:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 mar 2020, 0:02
Posty: 5

Tak regenerowałem, podejmuje sie firma w Warszawie tyle ze to trwa tydzien, zaryzykowalem jak bedzie dobrze to dam znać. Podobno musi być jakiś czujnik zegarowy do ustawienia kątu I nigdzie nie mogę go znaleźć pewnie zostanie mi wsadzić je byle jak i jechać na serwis.


Post Wysłano: 04 cze 2020, 22:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 mar 2020, 0:02
Posty: 5

Hej rozwiązałem problem I powiem co i jak, tydzień stała bo pompowtrysķi były oddane do regeneracji, bo nie dalo sie juz jeździć strasznie osłabła w mocy pod gorke, klepała i duze spalanie na poziomie 40l.(zawory byly ustawiane)Gosciu stwierdził ze jeden był totalny złom a reszte naprawił. Gdy przyszło do składania to w miejscu pompowtryskiwaczy pojawił się płyn chłodniczy Obrazek Więc zdecydowalem się zaholować na serwis,żeby założyli te pompowtrysķi I sprawdzili dlaczego płyn chłodniczy poszedł na tłoki. Nie chciałem wyciagac tego plynu i je zkladac byle jak bo bym sobie wiekszej biedy narobił.Stwierdzili,że obsady pompowtryskiwaczy przegnily i są do wymiany, więc wymienili I w porządku. Co do pompowtryskiwaczy to jak powiedziałem że po regeneracji to mnie wyśmiali,że pieniądze wyrzucone w błoto bo to jest nieregenowalne A potem pytali gdzie były robione bo jak na Hpika to o dziwo bardzo dobrze chodzi I faktycznie, nie kłapie budą i nie klepie tak jak wcześniej, chodzila jak sieczkarnia.I nie ma spania po 39/40 litrów gdzie kursowałem tylko po 12 ton i na powrocie pusto. Teraz przy tym samym kursie wychodzi 26.5l. Wiec bardzo jestem zdziwiony, i zadowolony,ze pieniadze nie poszly w bloto.Ogólnie dobra robota tylko mam pytanie po ilu km od ustawienia trzeba jechać na ponowne regulowanie pompowtryskiwaczy?


Post Wysłano: 06 cze 2020, 21:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 cze 2020, 21:25
Posty: 8

Ustawia się na siłę docisku 6Nm+60 stopni


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: