Strona 1 z 1 [ Posty: 11 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 27 mar 2018, 21:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 wrz 2014, 1:48
Posty: 60
Samochód: Volvo Fm 9 Jaguar S Type
Lokalizacja: Centrum

Witam. Jakie polecicie zabezpieczenie do chińczyka solówka.Myślałem o blokadzie na pedały ale to automat może być ciężko,Może jakieś odcięcie zapłonu?A może coś co nie pozwoli nabić powietrza.Polećcie mi coś mądrego tylko bez hejtu i głupich komentarzy typu zabieraj baterie na noc do domu czy koła itd..bo wtedy nie będę przebierał w słowach;)A więc czekam .....Pozdro


Post Wysłano: 27 mar 2018, 21:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lut 2009, 20:17
Posty: 114
Samochód: Renault Mascott, MB Actros
Lokalizacja: KWI

Elektroniczne.

_________________
Szakal


Post Wysłano: 27 mar 2018, 22:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

A co to znaczy nie bede przebieral w slowach. Moze zademonstruj.
Jako najwazniejsze polecam zabierac kluczyki ze stacyjki na noc

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 27 mar 2018, 22:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 wrz 2014, 1:48
Posty: 60
Samochód: Volvo Fm 9 Jaguar S Type
Lokalizacja: Centrum

Jak chcesz zabłysnąć to posyp się brokatem...!!A ja czekam na odpowiedzi pomocne..


Post Wysłano: 27 mar 2018, 22:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sty 2013, 20:49
Posty: 73

Odcięcie zapłonu. Najlepiej popytaj jakiegoś elektryka samochodowego to doradzi. Zawsze możesz założyć alarm może coś odstraszy.
Druga sprawa jak będzie chciał to pewnie i tak ukradnie.


Post Wysłano: 28 mar 2018, 5:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 gru 2014, 21:48
Posty: 531
Samochód: Man tgs6x6 Daf xf 95
Lokalizacja: Olsztyn

jakie by to nie było będzie dobre ,byle nie był to układ wielokrotnie powtarzany.


Post Wysłano: 31 mar 2018, 14:35

Cytuj:
Odcięcie zapłonu. Najlepiej popytaj jakiegoś elektryka samochodowego to doradzi. Zawsze możesz założyć alarm może coś odstraszy.
Druga sprawa jak będzie chciał to pewnie i tak ukradnie.
Kolega ma coś takiego w osobówce: po przekręceniu kluczyka do pozycji zapłon nie ma reakcji. Z chwilą dotknięcia dwóch różnych punktów w pojeździe, zamyka się obwód i można uruchomić silnik.
Proste, skuteczne i elektryk samochodowy powinien sobie spokojnie z tym poradzić.


Post Wysłano: 31 mar 2018, 21:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 wrz 2014, 1:48
Posty: 60
Samochód: Volvo Fm 9 Jaguar S Type
Lokalizacja: Centrum

Dziękuję Dzwoniłem do fachowców ...to mi powiedzieli,że do takiego volva ciężarowego nie można nic tylko immobiliser...wart 600 zł Chyba ściemniają..Bo skoro piszecie ,że można inne zabezpieczenia to można też uważam,że to jedno z lepszych zabezpieczeń do auta..Jak jeszcze jakieś pomysły sprawdzone macie to piszcie Przydadzą się nie tylko mnie;)


Post Wysłano: 01 kwie 2018, 10:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2638
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
Dziękuję Dzwoniłem do fachowców ...to mi powiedzieli,że do takiego volva ciężarowego nie można nic tylko immobiliser...wart 600 zł Chyba ściemniają..Bo skoro piszecie ,że można inne zabezpieczenia to można też uważam,że to jedno z lepszych zabezpieczeń do auta..Jak jeszcze jakieś pomysły sprawdzone macie to piszcie Przydadzą się nie tylko mnie;)
do chuja nie fachowców dzwoniłes... jak ktoś latał volvem chinczykiem to wie ze jak sie spieprzy przekaźnik to auta nie odpalisz i trzeba zamieniac miejscami z innym (mniej ważnym powiedzmy) zeby zjechac z trasy. kumaty człowiek bedize wiedzial jak namieszac w skrzynce bezpieczników zeby unieruchomic wóz

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 02 kwie 2018, 13:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 wrz 2014, 1:48
Posty: 60
Samochód: Volvo Fm 9 Jaguar S Type
Lokalizacja: Centrum

Być może Panie kolego masz rację,że ch...nie fachowcy tez mi podpadali dlatego nie umówiłem się na wizytę i montaż immob,i dlatego tu napisalem. Muszę poszukać jakiegoś dobrego magika sam wolę nie ruszać ...żeby coś nie spitolić;)


Post Wysłano: 02 kwie 2018, 16:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1308
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Przecież to jest ten sam schemat działania co w osobówkach. Odcięcie prądu np. na rozrusznik, pompę paliwową, hebel i montaż mikro wyłącznika. W dużym aucie jeszcze łatwiejszy do ukrycia.
W osobówce kiedyś miałem odcięcie prądu na taki wyłącznik, który był zamontowany w bagażniku. Pic jest w tym aby kable był fachowo poukładane, wtedy jest trudno to rozpoznać. Złodziej jak w kilka minut nie uruchomi silnika, to prawdopodobnie da sobie spokój i pójdzie po inne auto.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 11 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: