Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 13 wrz 2013, 23:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 wrz 2013, 23:11
Posty: 1

Mam nadzieje,że w miarę czytelnie przedstawię mój problem . Jestem kierowcą autobusu i ostatnio okazało się ,że źle wyjmowałem kartę z tachografu tzw. na pozycji młotka. W czasie wydruku głównego z karty wyszło mi masę błędów np: źle rozpoczęty / zakończony dzień pracy -godzina później , wcześnie. Czy takie błędy jak brak przerw. I sumując wszystko wyszło ,że kara za te przekroczenia wynosi około 30 tys.
Postoję,źle rozpoczynana. zakończona praca itp nie miała odzwierciedlenia w rzeczywistości co mogę potwierdzić grafikiem , kartą kierowcy itp.

[Edit]
zapomniałem dodać czy jest możliwość uniknięcia kary w moim przypadku ?


Ostatnio zmieniony 13 wrz 2013, 23:28 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie piszemy posta-pod-postem. Proszę na przyszłość korzystać z opcji "Zmień". Proszę napisać poprawnie stylistycznie posta - tego nie da się czytać!


Post Wysłano: 14 wrz 2013, 0:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 lip 2013, 13:53
Posty: 110
GG: 666
Samochód: TYR

No żebyś to jeszcze tak jakoś bardziej po " polskiemu" napisał o co CI chodzi...

Nie ma znaczenia na jakiej "pozycji" wyjmujesz.
Ważne co jest zarejestrowane.
Cytuj:
W czasie wydruku głównego z karty wyszło mi masę błędów np: źle rozpoczęty / zakończony dzień pracy -godzina później , wcześnie.
Chętnie coś więcej bym o tym poczytał.
Czym się różni " wydruk główny" od ... innego ?
Błąd godziny pracy?
pierwsze słyszę

Dasz radę wrzucić screena z tym wydrukiem?
Cytuj:
Czy takie błędy jak brak przerw. I sumując wszystko wyszło ,że kara za te przekroczenia wynosi około 30 tys.
Postoję,źle rozpoczynana. zakończona praca itp nie miała odzwierciedlenia w rzeczywistości co mogę potwierdzić grafikiem , kartą kierowcy itp.
No z tego co się orientuję to karta kierowcy i dane z niej pobrane są podstawą do ukarania kierowcy.

_________________
Cytuj:
A co się tyczy tego:"cytat:[...]bede, jak tylko wy- moderatorzy - zaczniecie go przestrzegac.poki co, bede bral z was przyklad ( bo tak byc przeciez powinnno - nieprawdaz?)"napiszę krótko: rób tak dalej, czekaj końca...
Znaczy - robisz jak moderator = masz bana ;)


Post Wysłano: 14 wrz 2013, 0:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sie 2013, 12:35
Posty: 21

28 dni urlopu bezpłatnego ?

_________________
A B BE C CE D DE T


Post Wysłano: 14 wrz 2013, 0:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 lip 2013, 13:53
Posty: 110
GG: 666
Samochód: TYR

Może rok?
W końcu w przedsiębiorstwie jest obowiązek archiwizowania danych z kk przez 365 dni

_________________
Cytuj:
A co się tyczy tego:"cytat:[...]bede, jak tylko wy- moderatorzy - zaczniecie go przestrzegac.poki co, bede bral z was przyklad ( bo tak byc przeciez powinnno - nieprawdaz?)"napiszę krótko: rób tak dalej, czekaj końca...
Znaczy - robisz jak moderator = masz bana ;)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: