Strona 138 z 139 [ Posty: 2777 ] Przejdź na stronę Poprzednia 1135 136 137 138 139 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 17 maja 2017, 20:34

I ona dla Ciebie jest wyrocznią?


Post Wysłano: 18 maja 2017, 8:30

Błagam, dajcie spokój z iwonką (celowo z małej litery). Lepiej niech już jeździ tandemami po lodzie czy czymś tam innym...


Post Wysłano: 18 maja 2017, 20:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 cze 2008, 10:53
Posty: 512
GG: 12345722

Cytuj:
I ona dla Ciebie jest wyrocznią?
A dla Ciebie nie? Jeździ dziewczyna na ponadgabarytach, to się chyba zna...


Post Wysłano: 20 maja 2017, 15:25

nie, nie jest. g**** się zna, robi tam za maskotkę. ładną, tępą, maskotkę


Post Wysłano: 20 maja 2017, 21:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1308
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Pracujesz tam i o jej umiejętnościach mówisz ze swojego doświadczenia, czy z zazdrości, że ty na jej miejscu nienadążął byś zmieniać pampersów.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 20 maja 2017, 23:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Oho, następny zakochany...

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 21 maja 2017, 13:09

sioju, jeśli masz troszeczkę, naprawdę niewiele wspólnego z transportem ponadnormatywnym( tak, tak się to nazywa!!!!!!!), obejrzysz jej filmiki (tylko nie te o smażeniu jajecznicy), to wiesz, że ona gófno potrafi... ale co ja mogę wiedzieć, nie mam fanpejdża, latam po kraju, do tego tylko z mniejszymi rzeczami a internetowych fanów się nie dorobię. i niech tak pozostanie! :)


Post Wysłano: 21 maja 2017, 13:46

Zakończcie, proszę, tę polemikę w temacie "gabarytki". Chociaż niech to Forum będzie wolne od tej osoby.
Dziękuję.


Post Wysłano: 21 maja 2017, 18:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 mar 2017, 16:07
Posty: 23

Rok temu byłem na praktykach w jednej z firm zajmujących się właśnie transportem ponadnormatywnym i gość który sprawował nade mną opiekę mówił że kierowcy co od nich poszli właśnie jeździć do TAG (czyli tam gdzie Iwonka) mówili że ona nawet ładunku nie umie spinać i obchodzą się z nią jak z dzieckiem, ale robi im reklamę więc pewno dlatego tam ją trzymają. Ile w tym prawdy nie wiem ale widać po filmach że jest typową blondi.

Nie mówię tego z zazdrości ani z miłości do niej, naprawdę są ładniejsze kobietki w transporcie i nie muszą robić reklamy na YT i FB.


Post Wysłano: 21 maja 2017, 20:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1308
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Cytuj:
Oho, następny zakochany...
Nic z tych rzeczy. Staram się mieć swoje zdanie. To, że gwiazdorzy to jedno, a umiejętności to drugie. Dla mnie każda kobieta, która zawodowo jeździ dużym autem mi imponuje, bo to jest zawód, w którym kobietom jest o wiele, wiele trudniej niż facetom.
Oglądałem kiedyś jej film jak ładowała sobie sama na niskopodwoziowe jakąś koparkę, siedziała w takim sprzęcie pierwszy raz, a koleś przez telefon jej tłumaczył jak to się obsługuje - poradziła sobie, to mi zaimponowało i w/g mnie świadczy, że nie jest typową blondynką.
Nie należę do waszego kółka wzajemnej adoracji, więc nie grozi mi, że mnie z niego wyrzucicie :twisted: za prezentowanie innego zdania.
Teraz poddaje się samokrytyce i możecie mnie zbanować, czy jak tam to się nazywa.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 21 maja 2017, 20:27

jesteś pewien, że chwalenie się na FB wjechaniem koparką, bez uprawnień na podwozie jest mądre? Latam z tym kilka lat i nigdy, nikt mnie nie namówi na wjechanie czymś na co nie mam uprawnień. Jak myślisz kto zapłaci za szkody powstałe przy załadunku? A gdy ją o to zapytałem na FB, to szybko mój post został usunięty


Post Wysłano: 21 maja 2017, 21:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1308
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Ja, o poradzeniu sobie z jakimś problemem i posiadaniu jakiś umiejętności, a ty o posiadaniu kwitów.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 21 maja 2017, 21:15

tak, bo trzeba mieć nierówno pod czachą by się czymś takim chwalić na FB!jakie poradzenie sobie? wiesz jaki byłby płacz gdyby ta koparka się ślizgnęła? doświadczonemu operatorowi potrafi się to przydarzyć. ale młodzieży się podoba!!!! jeszcze trochę i zeszyty z jej podobizna będą robić. nie zaglądam już do niej, nie chcę raka dostać! :)


Post Wysłano: 21 maja 2017, 21:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lip 2008, 12:00
Posty: 255
GG: 705962
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław

Przecież to jest wszystko wyreżyserowane, począwszy od krakersow, megatransportów po yt. Trudne sprawy itd. też wierzycie?

_________________
Pozdrawiam GRUBY131


Post Wysłano: 21 maja 2017, 21:30

nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem.... :)


Post Wysłano: 21 maja 2017, 22:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2429
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Jeśli można. Odnośnie celebrytki. Kilka razy jechałem z różnymi pilotami, zdarzały się wspólne transporty czy postoje z kierowcami różnych firm. Tak, Iwona jest firmową maskotką- gwiazdeczką. Umiejętności jakichś szczególnych trudno się doszukiwać. Śmigieł co prawda nie wozilem, ale nie na darmo mówi się, że to jedna z bardziej lajtowych robót w branży. Pomimo znacznej długości. Co więcej, współpracownicy raczej nie mają o niej super dobrego zdania. A jadąc z nią w konwoju ponoć roboty mają też sporo więcej.
Mnie osobiście dziewczyna ani ziębi, ani grzeje. Drażni mnie ogólnie gwiazdorzenie, dlatego unikam wszystkiego gdzie mógłbym się na to natknąć. Ma pomysł na siebie, chce zarobić na swoich 5 minutach- ok. Dopóki mnie nikt do ogladania tego nie zmusza. Szkoda tylko, że ogół społeczeństwa buduje sobie wizerunek branży na podstawie osób, które raczej wyroczniami być nie powinny.


Post Wysłano: 22 maja 2017, 0:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 maja 2008, 10:01
Posty: 236
Lokalizacja: D-85xxx

Zawodowo nie mam o niej wysokiego mniemania. Wciąż pamiętam jak kilka lat temu w czasach essers-a podczas kręcenia jednego ze swoich arcydzieł dostała Merola zamiast MAN-a i poszła się poskarżyć do biura. Nie wiem co ją tak rajcowało w TGX-ie. Może chodziło o tą jebitną kierownicę której ja nigdy nie umiałem wygodnie ustawić, lub to idiotyczne okienko nad drzwiami przez które wali słońce w oczy, albo dźwięk silnika przypominający odkurzacz, a może o pokrewieństwo korporacyjne z Passat-em? Nie wiem. Ale wtedy przynajmniej miała coś w sobie. Urodę i urok osobisty dziewczyny ze wschodniej Polski. Kiedyś obejrzałem jej film na którym opowiada z przejęciem o rozładunku na "kargo" na lotnisku we Frankfurcie. Nawet mimo tego że sam tam raz byłem. Poprawiło mi to humor. Szkoda że dziś urodę zastąpiły cienie pod oczami i zmęczenie przykryte tapetą a miejsce uroku zajęło czytanie materiałów reklamowych świadczących o zajebistości nowej Scanii.

_________________
Witam. Nazywam się Ziutomir. Tak, jestem Anonimowym Frustratem.


Post Wysłano: 05 cze 2017, 8:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2007, 0:57
Posty: 242
GG: 1
Samochód: Schwerlastsattelzugmaschine
Lokalizacja: Śląsk

Jest tu ktoś kto tu posprząta... :?: Miało być o gabarytach nie o kobietach :lol: :lol: :lol:

_________________
Pozdrawiam "nienormatywnych" i "nienormalnych" na drodze.
Mega Windmill Transporter Driver


Post Wysłano: 05 cze 2017, 15:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 paź 2008, 14:48
Posty: 20
GG: 0
Samochód: ...
Lokalizacja: Jadwisin 24 przy autostradzie A4,67-my km zjazd Jadwisin-Witkówek

Witam wszystkich,

tak w ramach "małego sprzątania" wrzucę coś dla miłośników transportu ponadnormatywnego :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


http://wengrzyn.com/?wysija-page=1&cont ... &user_id=3

_________________
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych stron internetowych
http://wengrzyn.com/naczepy/ oraz
https://wengrzyn.otomoto.pl/


Post Wysłano: 22 lip 2017, 23:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1596
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska

Pany, na A1 2,8metra szeroko wpuszczą mnie na Viatoll czy trzeba płacić jak za gabaryt ??

_________________
---------------------------------------
7xMAN 2xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 138 z 139 [ Posty: 2777 ] Przejdź na stronę Poprzednia 1135 136 137 138 139 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: