Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 30 kwie 2017, 11:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 kwie 2017, 23:45
Posty: 192

Tak ale jak go ktoś nie włączy bo nie zauważy że się wyłączyło jest lipa


Post Wysłano: 03 maja 2017, 9:53

No i nauczka z dzisiejszego poranka. Urządzenie wywaliło "not ready" i czerwoną lampkę, odpięcie od prądu (i poczekanie aż bateria zdechnie) nic nie dało. Pomógł za to zdalny reset urządzenia (załatwiony przez infolinie Satellica). Wystarczy podać nr rejestracyjny auta bądź numer seryjny urządzenia.


Post Wysłano: 03 maja 2017, 23:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 kwie 2017, 23:45
Posty: 192

Właśnie ciężko zresetować ten na zapalniczke bo ma baterie która mimo że urządzenie wyłączone podtrzymuje prąd i tak naprawdę tylko odp baterii tej w środku przyniesie efekt.
Montujac urządzenie na kablu o którym wcześniej pisałem czyli:
plus - zasilanie
plus - stacyjka, sterowanie włączania i wyłączania urządzenia oraz
masa.
Możemy je zresetować wyciągając bezpiecznik od zasilania.
Montujac ten kabel wyciąga się baterie ze srodka bo już nie jest potrzebna i w momencie braku zasilania urządzenie odrazu się resetuje.
Możesz kolego napisać numer tel do obsługi satellic, może się komuś jeszcze przyda


Post Wysłano: 04 maja 2017, 17:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2017, 17:17
Posty: 1

Teraz żeby kupić urządzenie OBU wystarczy iść do budki, wziąć ze sobą dowód rej, normę emisji spalin, bo to trzeba zeskanować. Wpisuje się dane auta i później wybiera sposób płatności.

_________________
http://www.cedor.pl/k-41-zmywarki_uzywa ... ronomiczne


Post Wysłano: 15 cze 2017, 19:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 mar 2009, 20:52
Posty: 1348
Lokalizacja: BIA

Dodatkowe menu w OBU
Obrazek

Obrazek

_________________
Uśmiech Paryża 420dci, Ferrari Stralis 450, Robur MP2 1841, JelczNL 106 460, Kania R 450, Kania NG R 450, Iveco Stralis MY16 480 ...


Post Wysłano: 13 lip 2017, 16:57

Cytuj:
W przypadku kiedy urządzenie "zdechnie" trzeba niezwłocznie zadzwonić na infolinie. Wtedy są 3 godziny na pobranie nowego urządzenia i można bez problemu się odwołać od mandatu.
No i wtedy przyjdzie mandat, na 1000 euro w naszym przypadku (2 słit focie na fejsbuka).

Piszemy maila z odwołaniem podając numer sprawy, który dostaniemy przy zgłoszeniu nie działania urządzenia.
Po 4 miesiącach (!!) pryszedł mail, że w sumie racja i nam darowali.
Cytuj:
Geachte heer/mevrouw

Wij hebben onderzoek gedaan naar het proces-verbaal met kenmerk 177/XXXX/YYYYY en uw reactie op deze boete van 13/03/2017.

Wij komen tot de conclusie dat u het nodige gedaan heeft om in regel te zijn maar dat er technische problemen waren met de On Board Unit (OBU). U heeft deze problemen onmiddellijk gemeld aan Satellic.

De boete dient bijgevolg niet betaald te worden.

Wij herinneren u er aan dat tijdens elk gebruik van de openbare weg het voertuig moet uitgerust zijn met een werkende OBU.

Hoogachtend


Post Wysłano: 16 lip 2017, 21:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2016, 18:14
Posty: 250
Samochód: mb1844
Lokalizacja: ESI

Jesli można zapytać to po jakim czasie od felernego przejazdu przyszedł mandat z fotkami?mi na przełomie stycznia/lutego to g**** zdechło narazie nic nie przyszło.nie mam pewności czy pod jakąś bramka nie przejechałem zanim zauważyłem.


Post Wysłano: 16 lip 2017, 23:28

Około miesiąca z tego co pamiętam.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: