Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 18 paź 2019, 1:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 paź 2019, 1:44
Posty: 3

Witam wszystkich. Z racji tego, że jest to mój pierwszy post na tym forum proszę moderatora o wyrozumiałość oraz ewentualne przeniesienie wątku do właściwego działu.

Sytuacja wygląda następująco: zdałem kategorię C oraz C+E, lecz nie wymieniałem prawa jazdy (mam prawo jazdy tylko z kategorią B). Wyrobiłem kartę kierowcy. Obecnie jestem w trakcie kursu KW przyspieszonej (egzamin dopiero za jakiś miesiąc). Chcę wymienic prawo jazdy dopiero jak będę miał wszystko zdane tak żeby za jednym zamachem wbita w prawko była kat. C, C+E oraz KW.

Moje pytania brzmią:
1. Czy zmieni mi się numer nowego prawa jazdy który jest obecnie w karcie kierowcy? Mój meldunek się nie zmieni na 100%. Bo wiem że te numery muszą się zgadzać.
2. Czy jest jakiś czas do którego należy wyrobić nowe prawo jazdy po zdanej nowej kategorii czy mogę sobie czekać nawet 5 lat i po tym czasie zapłacić w UM za nowe prawo jazdy i wtedy wyrobią?
3. Co w przypadku gdy nie mam tych kartek z numerami PKK na kat. C i CE? Czym się legitymować w urzędzie że zdałem te kategorie? Chyba ze mają to gdzieś elektronicznie zapisane?


Post Wysłano: 18 paź 2019, 8:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1191
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

1. Nie zmieni się
2. Nie wiem, lecz jak w jednym czasie PWPW będzie miało dwa Twoje wnioski to najpierw wyrobią jeden dokument, a następnie drugi. Nie w jednym czasie.
3. Wszystko jest w systemie. Po peselu w wydziale komunikacji Cie odnajdą :wink:

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 18 paź 2019, 19:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 paź 2019, 1:44
Posty: 3

Cytuj:
2. Nie wiem, lecz jak w jednym czasie PWPW będzie miało dwa Twoje wnioski to najpierw wyrobią jeden dokument, a następnie drugi. Nie w jednym czasie.
Czyli wynika z tego że dwa a nawet trzy razy będę musiał zapłacić za wydanie prawa jazdy jeśli będę chciał wbić C, C+E i KW? Dobrze rozumiem?


Post Wysłano: 18 paź 2019, 21:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1191
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Czekaj czekaj. Mój błąd, bo odpisując byłem pewien, że w jednym czasie chcesz wyrabiać kartę kierowcy i prawko. Za jednym razem Ci wyrobią i zapłacisz tylko raz. Ja bym zadzwonił dopytać do Twojego wydziału komunikacji :wink:

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 18 paź 2019, 22:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 paź 2019, 1:44
Posty: 3

Dzięki za pomoc :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: