Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 22 sty 2007, 23:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 wrz 2006, 3:24
Posty: 109
GG: 6579088
Samochód: Mercedes W124 200D
Lokalizacja: Wałbrzych

Pazdz a to nie będzie do szyb??


Tytuł:
Post Wysłano: 22 sty 2007, 23:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sty 2006, 16:05
Posty: 839
Samochód: kadetem tera

To są przyciski do podgrzewania lusterek :wink:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=YTdDuklzIxk

"MAM WYJE BANE NA TIRY!"


Tytuł:
Post Wysłano: 22 sty 2007, 23:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 paź 2006, 21:22
Posty: 48
Lokalizacja: Sochaczew

Cytuj:
To są przyciski do podgrzewania lusterek :wink:
Od podgrzewania lusterek jest przycisk nad diodą ;)
Mnie zastanawia ten duży, prostokątny ;)


Tytuł:
Post Wysłano: 23 sty 2007, 9:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:21
Posty: 225
GG: 0
Samochód: JELCZ 862
Lokalizacja: WŁOCŁAWEK

Cytuj:
Cytuj:
To są przyciski do podgrzewania lusterek :wink:
Od podgrzewania lusterek jest przycisk nad diodą ;)
Mnie zastanawia ten duży, prostokątny ;)
Jestem tego samego zdania co Grzesie EK. Wiktoria nad diodą jest przycisk do podgrzewania ale szyby. Symbole na dwóch ostatnich przyciskach nie przypominają mi niczego oprócz lusterek.


Tytuł:
Post Wysłano: 23 sty 2007, 18:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Cytuj:
Mnie zastanawia ten duży, prostokątny

Ten duży prostokątny, to jak powiedział mi Cyryl, że mozna podgrzać osobno lewą i prawą stronę. A w tym położeniu jak teraz jest, to grzeje obie.

I tak jak powiedziała Wiktoria, ten przycisk nad diodą jest od podgrzewania lusterek a nie szyb. emil a o którą szybę ci chodzi??? Bo chyba nie o przednią, bo na tą jest nawiew, a z tyłu raczej nie ma, to nie osobowy. Natmiast ten mały pod diodą to regulacja małych lusterek.

Już wszystko wiem, dzieki za pomoc... :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 23 sty 2007, 20:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 kwie 2006, 18:26
Posty: 205
Samochód: Cytryna c4
Lokalizacja: EPJ

Znalazlem takie cos w internecie moze komus sie przyda :

http://www.word.kielce.pl/pl/tablica/tablica1.jpg


Tytuł:
Post Wysłano: 24 sty 2007, 17:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lis 2005, 0:54
Posty: 42
Lokalizacja: tuż obok stolicy

Cytuj:
Ten duży prostokątny, to jak powiedział mi Cyryl, że mozna podgrzać osobno lewą i prawą stronę. A w tym położeniu jak teraz jest, to grzeje obie.
Ten duży, prostokątny to normalnie służy w MANach do wyboru lustra, które chcemy ustawiać - bowiem w lepiej wyposażonych egzemplarzach można sterować elektrycznie zarówno lustrem głównym (ustawienie po środku), jak i panoramicznym (na dole) i krawędziowym-rampowym (na górze). Na fotce Paździa widać nie ma regulacji luster dodatkowych, tylko głównego - stąd te zera. Oczywiście powyżej jest przycisk wyboru strony (lewa-prawa) no i samo ustawianie lustra. Dwa małe guziki po lewej to podgrzewanie luster (na górze) oraz odchylanie lustra na czas manewrowania - wtedy zwierciadło głównego lustra odchyla się na zewnątrz, by było w nim nieco więcej widać.
Puste dziury poniżej wypełnia sterowanie szybami i centralnym zamkiem.

_________________
miroy.fotosik.pl - trochę dla oka
B, C+E


Tytuł:
Post Wysłano: 26 sty 2007, 18:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Dzięki za pomoc chłopaki. W sumie to nie sądziłem, że pójdzie tak gładko. A i nikt mnie nie prosił o pokazanie, gdzie znajdują się wszystkie płyny etc. Sama jazda - przyjemność. Nieczęsto mam okazję pojeździć jakimś większym autem, tak więc sam egzamin mógł trwać troszkę dłużej... :mrgreen: Wynik oczywiście pozytywny. A i w mojej grupie była również dziewczyna, która naturalnie zdała... :wink: :D :D :D


Tytuł:
Post Wysłano: 26 sty 2007, 20:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Pazdziu no to gratulacje. Witam w gronie kierowcow zawodowych.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 26 sty 2007, 21:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 paź 2005, 14:33
Posty: 326
Lokalizacja: Suwałki, Dublin

Cytuj:
Wynik oczywiście pozytywny
Kto jak nie my ? :D Witam w klubie i oby nam tak samo poszło z E ;) Pozdro i oczywiście Gratulację :!: 8)

_________________
International Haulage


Tytuł:
Post Wysłano: 27 sty 2007, 12:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Dzieki. :wink: W najbliższym czasie zapisuje się na C+E, bo nie ma na co czekać... :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 27 sty 2007, 22:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:21
Posty: 225
GG: 0
Samochód: JELCZ 862
Lokalizacja: WŁOCŁAWEK

Również przyłączam się do gratulacji. Na E zapisz się jak najprędzej :D


Tytuł:
Post Wysłano: 30 sty 2007, 21:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 mar 2006, 17:46
Posty: 99
Lokalizacja: Włodawa

Mam pytanie,wiecie gdzie najlepiej się robi prawko na C+E w woj.LUBELSKIM,bo tak się zastanawiam i może bym zaczął.Najpierw chcę zrobić rozeznanie oraz czy mają zestawy do nauki.Wydatek spory ale warto.


Tytuł:
Post Wysłano: 30 sty 2007, 22:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 gru 2006, 21:33
Posty: 217

Cytuj:
Mam pytanie,wiecie gdzie najlepiej się robi prawko na C+E w woj.LUBELSKIM
No kolego do Kraśnika to masz kawałek drogi, bo tu jest jedna dobra szkoła. Zwie się Kometa i specjalizuje się właśnie w kategoriach C, C+E czy D. Jak nie masz możliwości robienia kursu na miejscu, proponował bym Ci Lublin, bo najlepiej jest robić kurs w mieście, w którym będzie się zdawało egzamin. A tam wybór już jest spory.


Tytuł:
Post Wysłano: 30 sty 2007, 22:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 mar 2006, 17:46
Posty: 99
Lokalizacja: Włodawa

Kawałek to mam do Kraśnika,jakieś bedzie około 150 km więc odpada,chyba najlepiej to jednak w Lublinie.Coś tam u mnie w mieścinie było na ciężarowe,nie wiem czy jeszcze jest.Całkiem inaczej zdawać w większym mieście,więcej stresu oraz szybciej można się nauczyć.Trzeba się dowiedzieć,może znajdę jakieś info na necie o kursach w Lublinie.


Tytuł:
Post Wysłano: 31 sty 2007, 21:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

No wiec ja zarowno B, C, CE robilem w Mili. CE zdalem za 1 razem. Na kursie latasz Starem 1142 z naczepa jednoosiowa. Wymiary zestawu sa odwzorowaniem wymiarow z zestawu na ktorym zdaje sie egzamin. Plac jest rowniez zrobiony tak samo jak jest na egzaminie. Instruktorem jest mlody chlopaczek zreszta moj sasiad. Spoko gosciu. Kurs kosztuje 1400zl. Na jazdy czekalem cos okolo 3 tygodni. Jak chcesz mozesz jeszcze robic w PKS na Hutniczej (obok WORD). Mysle zebys najlepiej robil w takiej szkole w ktorej samochod jest taki sam jak na egzaminie czyli 1142. Ja polecalbym Mile bo fajni instruktorzy i nie zaluje ze tam poszedlem sie uczyc jezdzic a i ceny maja najnizsze w miescie. Pozdro.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 08 lut 2007, 19:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 wrz 2006, 20:01
Posty: 300

Chciałem powiedzieć :) że dzisiaj zaliczyłem egzamin na C za pierwszym podejściem. :)

Radość jest ogromna.

Bylem ostatni na liście, po kilku godzinach stania pod "chmurką" chyba trafiłem na dość sympatycznego egzaminatora- można powiedzieć że miałem szczęście. Egzamin prowadziło dwóch panów, u tego na którego ja trafilem kilka osób zdało, u drugiego "nie poszło" nikomu :(


Teraz pieniążki odkładam na kurs przewozu rzeczy- z początku będę szukał pracy na solówce, jak uzbieram pieniążki to "startuję" E :)

Oblewanie-czas zacząć :lol: :D :)


Tytuł:
Post Wysłano: 08 lut 2007, 22:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2006, 14:43
Posty: 24
GG: 0
Lokalizacja: Wołomin-WWL

No to gratuluje i zycze nastepnych kategori. :lol: Ja tez juz bym chcial ale dopiero w nastepne wakacje moge :(


Tytuł:
Post Wysłano: 10 lut 2007, 17:36

Gratulacje kolego, ja wczoraj tez zaliczylem egzamin ale na kat. D, wszystkie kat. B,C,E,D za pierwszym podejsciem :)


Tytuł:
Post Wysłano: 10 lut 2007, 19:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sie 2006, 21:26
Posty: 24
Lokalizacja: Konin

siekieraq2 dobry zawodnik jesteś. Wszystko za pierwszym razem zdać to niezła sztuka:) Gratuluje!! Ja mam dotychczas tylko kat. B zaliczoną za pierwszym podejściem.

_________________
http://www.frank-tour.konin.lm.pl


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: