Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 22 sie 2020, 11:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 lip 2020, 18:41
Posty: 7

Witam, mam pytanie jeśli przy załadunku towaru na windę załadowczą przewróciła się paleta przy podnoszeniu i część towaru się potłukła to czy pracodawca może mnie obciążyć za wartość całej palety? Dodam, że był to alkohol. Pracuję na umowę zlecenie, okres próbny miesiąc. Jestem "swieżakiem" bez doświadczenia. Czy obciążyć może i ściągnąć odemnie całą wartość towaru czy tylko część? Mam dostać pierwsza wypłatę i boję się że ściągnie ode mnie większość kasy.


Post Wysłano: 22 sie 2020, 13:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

takie rzeczy sa objęte ubezpieczeniem OCP - oczywiście jak ma sie wykupioną odpowiednią klauzulę.

czy może cię obciążyć - tak. gdybyś był na umowie o pracę to do wysokości 3 wynagrodzeń przy zlecenie za całość szkody, ale to zależy od pracodawcy nikt z nas nie wie jak się umawiałeś.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 22 sie 2020, 13:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 lip 2020, 18:41
Posty: 7

Przy podpisywaniu umowy nikt nie mówił mi o odpowiedzialności finansowej za towar. Czyli jest możliwość że na zleceniówce może mi zabrać cała wypłatę? Dodam że to pierwsza umowa w tej firmie i trwa do końca sierpnia.


Post Wysłano: 22 sie 2020, 19:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

słuchaj uszkodzenia się zdarzają jak to zostanie rozwiązane to zależy od twojego szefa.
zupełnie inna sprawa jest to że przy takiej pracy trzeba myśleć z znać zasady fizyki.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 22 sie 2020, 19:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 lip 2020, 18:41
Posty: 7

Człowiek uczy się na błędach. Na to zlecenie dostałem inne auto i winda też miała inne przyciski niż w tym co jeżdżę na co dzień. Mam nadzieje że nie będzie tak zle po rozmowie z szefem.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: