Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 27 sie 2018, 18:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 sie 2018, 18:06
Posty: 1

cześć!

Czy byłby ktoś wstanie mi wyjaśnić jak wygląda proces transportowy z Gitterboxami?
Przykładowo: firma załadowuje się w pkt A, ładunek z gitterboxami, rozładowuje się w pkt B. I co sie z tymi gitterboxami dzieje?

Jak to wyglada z paletami?

Co znaczy kein Tausch?

z gory dzieki!


Post Wysłano: 27 sie 2018, 18:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3564
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Kein tausch - bez wymiany.
Wszystko zależy co masz napisane w zleceniu, czy masz zabrać puste palety z powrotem, czy nie, a jeśli tak to co z nimi zrobić. Jak nie zabierzesz, a nie masz zapisu w stylu "kein tausch" to możesz dostać obciążenie, chyba że kwit paletowy wystawią. Trzeba mocno dopytywać, bo spedycje lubią kombinować.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 27 sie 2018, 21:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

Cytuj:

Przykładowo: firma załadowuje się w pkt A, ładunek z gitterboxami, rozładowuje się w pkt B. I co sie z tymi gitterboxami dzieje?
Chociażby dzieje się to, że w momencie gdy uzbiera się ich duża ilość na placu firmy B, jest wystawiany ładunek z tymi gitterboxami (chociażby do firmy A).

Onegdaj często gęsto wozilem gitterboxy z okolic Chemnitz do Duisburga. Jakaś spedycja przywozila w nich towar z Duisburga, a moja firma brała zlecenie na zawiezienie pustych z powrotem.
Jakoś chyba pod sto sztuk wchodziło mi na mege


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: