Strona 8 z 12 [ Posty: 224 ] Przejdź na stronę Poprzednia 16 7 8 9 1012 Następna
Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Cytuj:
Ja zamierzam dołączyć do ekipy dopiero w niedziele, bo mam trochę innych zajęć. Oczywiście pojawię się bez żadnego 'żelaza' - jak obiecałem rok temu. :P :wink:

Igor zapewne będzie zawiedziony ze względu na brak wygodnego miejsca noclegu.. :lol:
Oj tam oj tam, coś się wymyśli.

Nasza ekipa wyrusza o 11 z Sącza, o 12 są u mnie a po 13 jesteśmy w Krakowie. Jadę z Danielem (Danio) i Kamilem (Milo).

_________________
www.Truck-Spotters.eu


No i jest "zgryz" - do tej pory nie mam potwierdzenia z redakcji P-T dotyczącego rejestracji w imprezie.

A auto którym przyjadę - biały DAF XF95 albo M-B Actros. Wszystko rozstrzygnie się w nocy z czwartku na piątek.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 maja 2008, 21:25
Posty: 388
GG: 4287442
Samochód: Volvo V40
Lokalizacja: Wiązownica

Mimo mam 250 km to się wybiorę na zlot i zobaczymy jak będzie. Będę jechał z Jarosławia, wyjazd prawdopodobnie o 6:00 może ktoś chciałby jechać w konwoju. :D Ale osobówką.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2008, 18:33
Posty: 37
GG: 0
Samochód: Daf XF 95.480

Cytuj:
No i jest "zgryz" - do tej pory nie mam potwierdzenia z redakcji P-T dotyczącego rejestracji w imprezie.
Do mnie potwierdzenie udziału w paradzie dotarło dziś o 10.40, potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia do "Królów Szos" nie mam do tej pory. Coś się nie spieszą specjalnie.


Cytuj:
Mimo mam 250 km to się wybiorę na zlot i zobaczymy jak będzie. Będę jechał z Jarosławia, wyjazd prawdopodobnie o 6:00 może ktoś chciałby jechać w konwoju. :D Ale osobówką.
Od Grześka zależy na którą będziemy startowali na Kraków. Zakładam, że w sobotę gdzieś ok.9, 10 wystrzelimy w drogę.
Cytuj:
Do mnie potwierdzenie udziału w paradzie dotarło dziś o 10.40, potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia do "Królów Szos" nie mam do tej pory. Coś się nie spieszą specjalnie.
Tak, jak Ty mam potwierdzenie udziału w konwoju a po 13 doszło potwierdzenie udziału w "Królach szos"

P.S.
Gihad Grzesiu, Gihad :!: :!: :!:


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 wrz 2010, 14:36
Posty: 5
GG: 0

Szukamy najsilniejszego kierowcy samochodu ciężarowego w Polsce!

Już w najbliższą sobotę (4 czerwca) rusza II edycja turnieju w siłowaniu się na rękę – Mobil Delvac Strong Traker. Pierwsze eliminacje odbędą się w Krakowie podczas XVIII Spotkań Trakerskich. Mam nadzieję, że wielu z Was się tam wybiera. Jeżeli nie kolejna szansa na udział w turnieju pojawi się latem na wybranych stacjach paliw i parkingach. Będziemy między innymi na stacji paliw w Mostkach i Stoku oraz Nevadzie.

Kalendarz imprezy, więcej informacji o turnieju, regulamin oraz lista zwycięzców będą dostępne na stronie http://www.mobil.pl

10 najlepszych uczestników z walki z maszyną oraz innymi zawodnikami weźmie udział w wielkim finale podczas Pucharu Świata Zawodowców w Armwrestlingu – Nemiroff World Cup 2011.

Więcej o Nemiroff World Cup 2011 przeczytacie na http://www.armpower.net/

Relację wideo z finału Turnieju w 2010 roku obejrzycie pod adresem: http://youtu.be/bzTNz484HRE

Pozdrawiam
Daniel


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 sty 2009, 13:29
Posty: 9
Samochód: Scania 114l
Lokalizacja: Czeladź

Dzisiaj o 20 uderzam na Kraków :) do zobaczenia na zlocie

_________________
GG:10691238


To do zobaczenia na zlocie Panowie, jestem jutro przed południem, biały DAF XF 95.430 SC.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 lis 2009, 10:57
Posty: 51
GG: 13621460
Lokalizacja: Brzesko

Widze ,że bedzie troche ludzi na TS,do zobaczenia :)

_________________
"Nasza jazda to nie spacer po deptaku..."


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Jak jeszcze dacie radę to wstawcie jakiekolwiek zdjęcia czym pojawicie się w Krakowie - łatwiej będzie zidentyfikować ;)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 lut 2009, 10:22
Posty: 34
GG: 6664799
Samochód: Nie dorobiłam się jeszcze :D
Lokalizacja: Tarnów

Ja się wstawie jutro o 16, najpóźniej o 17, do zobaczenia wszystkim :D


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 lip 2010, 19:31
Posty: 141
GG: 35199727
Samochód: Vito / 306 / aveo
Lokalizacja: Katowice

Ja najprawdopodobniej zjawie się w niedzielę, czymś takim
Obrazek

_________________
http://www.ekopilot.com
http://fb.com/ekopilot.poland


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 wrz 2006, 16:50
Posty: 1136

Jutro, około czwartej nad ranem będę próbował się dostać autostopem. Będę sam albo z kolegą. Mam nadzieję, że jakoś to pójdzie. Abym tylko wsiadł...


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 sty 2010, 15:15
Posty: 199
GG: 4446783
Lokalizacja: KTA

Że też mam w niedzielę chrzciny :twisted: Udanego spotkania i miłej atmosfery życzę .I czekam na zdjęcia.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lut 2006, 16:37
Posty: 2124
GG: 4819725
Samochód: MAN
Lokalizacja: Baćkowice

Jutro o 12 jestem tylko panowie nie uciekać i pytanko co pijemy :?: :wink:

_________________
MAN


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Cytuj:
Jutro o 12 jestem tylko panowie nie uciekać i pytanko co pijemy :?: :wink:
TYMBARKA :!: że tak powiem, HPi się melduje co prawda w niedziele zaraz po południu się zmywam ale będę :mrgreen:

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Dla wszystkich spóźnialskich zamieszczamy poniżej informację:

UWAGA

Do godziny 14:30 teren imprezy jest otwarty. Po tej godzinie, organizatorzy zamykają bramę na kłódkę. Klucz znajduje się u kierownika obiektu niejakiego Grzesiek_KBR pod lewą wycieraczką jego pojazdu. Względnie kolega Jester w ramach zastępstwa udziela informacji gdzie znajduje się pojazd.

To tyle tytułem wstępu. A tak na poważnie dlaczego Was tu jeszcze nie ma !


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:58
Posty: 527
Lokalizacja: mlp

że niby nie wejde na lotnisko dziś po 14,30 :?:


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 cze 2011, 19:06
Posty: 1
GG: 0

Witam
Ja z takim dręczącym mnie pytaniem do forumowiczów. Mieszkam w Krakowie na os. Oświecenia tj. po drugiej stronie Bora-Komorowskiego niż odbywa się co roku zlot. Ogólnie inicjatywę popieram, chwale tego typu imprezy sam bywam na podobnych wyjazdach tyle że z innego zupełnie grona. Autka fajne wszyscy się dobrze bawią wszystko cacy.
Ale nie rozumiem jednego - jaka frajda jest we wciskaniu cały dzień klaksonu? Muszę przyznać że w tym roku jest lepiej niż było np. 2 lata temu, wtedy w ogóle sygnał nie ucichał. Mimo wszystko nie ukrywam że najpierw to przeszkadza, a po paru godzinach już tylko denerwuje (to chyba najgrzeczniejsze i najbardziej delikatne słowo jakiego mogę użyć). Nie chcę się naprzykrzać tym pytaniem, po prostu zastanawia mnie punkt widzenia drugiej strony - osób trąbiących. Może to jakieś zawody w wyciskaniu decybeli?:)

pozdrawiam i udanej imprezy


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2010, 23:09
Posty: 353
Samochód: MAN TGA/Opel Vectra B
Lokalizacja: Góra Kalwaria

kolego kto się tym interesuje i ma z tym styczność to każdy lubi to słuchać i nam fanom to się nie nudzi a nie tak jak wam siedzicie w domach i blokach i jak widzicie ciężarówke dla was TIR to wszystko wam w niej przeszkadza wiec nie krytykuj chłopaków że trąbią


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 8 z 12 [ Posty: 224 ] Przejdź na stronę Poprzednia 16 7 8 9 1012 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: