Strona 12 z 13 [ Posty: 246 ] Przejdź na stronę Poprzednia 19 10 11 12 13 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 14 cze 2010, 22:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Cytuj:
Cytuj:
Bo dobrą imprezę mieli w kabinie, rzekłbym nawet, że aż za dobrą ;)
A jak śpiewali! Jakoś o 1:30 w nocy szło "Czerwony jak cegła". :mrgreen:
Rudyyy się żeeeeniii ! :mrgreen:

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Post Wysłano: 14 cze 2010, 22:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2010, 23:09
Posty: 353
Samochód: MAN TGA/Opel Vectra B
Lokalizacja: Góra Kalwaria

No nie ma co wesoło mieliście tam w sobote;D


Post Wysłano: 15 cze 2010, 13:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 wrz 2006, 9:45
Posty: 176
Samochód: FH 12 420
Lokalizacja: K-raków T-arnów A-meryka

A nocą około trzeciej dało się słyszeć:
No ...urwa staszek właź do samochodu. Wyglądam a staszek idzie w zaparte i wpychany do kabiny mówi ze nie w jakimś dziwnym nieznanym mi jezyku ( a moze i czasami znanym :mrgreen: )
Gdy jedna ekipa eqs-a dogorywała do południa po drugich o 7 rano zostało tylko wspomnienia i kupa szkła
Nasuwa się: Patrz Albercik, nasi tu byli!!!

_________________
Dostał funkcje i głupieje...


Post Wysłano: 16 cze 2010, 11:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Byłem na Trakerskich Spotkaniach i wstępie chciałem pozdrowić kolegów których poznałem czyli Szofera :))), Trackera2000, Regana ,Dolara, TrakerKielce, i oczywiście Hioba życzę wam przyczepności i szerokości.Ktoś wcześniej stwierdził że mało ciężarówek było na T.S., z tego co ja widzę to jest wina marazmu ,a nawet kryzysu w transporcie drogowym w Polsce który trwa już od 2008 roku.A na temat alkoholu na imprezie najlepiej napisał kolega Paweł Rekin kilka postów wcześniej. Ja bym do tego dopisał że gdyby się coś stało (wypadek, potrącenie ,czy drogówka z alkomatem na trasie konwoju ) to były by pretensje do kogo sami sobie odpowiedzcie na to pytanie. Według mnie organizacja zlotu była na słabym poziomie nie wspominając o sprawie logistyki (brak toalet,brak jakichkolwiek koszy na śmieci ,ale ta sprawa jest rok rocznie taka sama) i dziwnie wykoszonym trawniku.Z jednej strony rozumiem organizatora brak sponsoringu ,ale można było to inaczej zrobić.Pozdrawiam wszystkich i czekam na następny rok z wiarą że będzie tak jak na 15 T.S w Krakowie.

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 16 cze 2010, 21:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Cytuj:
Grzesiu, mam nadzieję, że moje zdjęcie Ci nie wyszło :D
Nie bój żaby, tylko troche czasu dorwę to wrzucę. :mrgreen:

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 12 wrz 2011, 8:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 lis 2006, 2:28
Posty: 449
GG: 1019688
Samochód: BMW M3 E90; Volvo VN780
Lokalizacja: Charlotte, NC, USA

Zdaje się obiecałem jakieś fotki rok temu... Więc najwyższy czas je dodać. :lol:

Dwa polskie autobusy, Jelcz "Ogórek" i jedyny zachowany egzemplarz autobusu San z potrójnymi oknami. Ciężarówka Mercedes w wersji "Dakar", z Mariusem z naszego forum, dwa Iveco: Terenówka i samochód "z nosem" (pewnie ktoś poda zaraz co to za model), jedna z pięknie pomalowanych Scanii i jeden z trzech "Amerykanów" na zlocie, VolvoWhite GMC

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Kenworth W 900 i (głównie) dziewczyny:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Jeszcze kilka dziewczyn. to znaczy, chciałem powiedzieć, trucków.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

_________________

Moje filmy na youtube.

POZWIEDZAJ ZE MNĄ USA.

KAMERA NA MOIM TRUCKU i INTERAKTYWNA MAPA z GPS-em: truck27.com


Post Wysłano: 12 wrz 2011, 13:09
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2136
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Jeżeli chodzi Ci o te Iveco z 'nosem' to jest to Iveco Strator.

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 12 wrz 2011, 15:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 lis 2006, 2:28
Posty: 449
GG: 1019688
Samochód: BMW M3 E90; Volvo VN780
Lokalizacja: Charlotte, NC, USA

Jeszcze parę zdjęć z ubiegłorocznego Spotkania:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Kolejna porcja. Występ grupy Saloon w sobotę, radiowozy z suszarkami na Mogilskiej w niedzielny ranek, przygotowanie do konwoju, Sławek, "Draywer" z mojego forum z żoną, dzięki któremu mam krakowskie herby na mojej ciężarówce, laptop w jego żółto-niebieskiej Scanii i jakieś dziewczyny. Pewnie te same, co już były, ale co tam, niech będą ;-)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Na zlocie miałem okazję przejechać się Scanią Draywera i jakimś Freightlinerem, ale także zmotoryzowaną muszlą klozetową. Mam nawet teraz, po zdaniu praktycznego egzaminu, prawo jazdy na klozet zwykły. :-D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

_________________

Moje filmy na youtube.

POZWIEDZAJ ZE MNĄ USA.

KAMERA NA MOIM TRUCKU i INTERAKTYWNA MAPA z GPS-em: truck27.com


Post Wysłano: 12 wrz 2011, 15:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 maja 2008, 13:29
Posty: 434
Samochód: Scania R420

Będę bezpośredni. Hiob, masz zajebiste wąsy :!: Jestem ich fanem :mrgreen:

_________________
Ciężki Transport Międzynarodowy


Post Wysłano: 12 wrz 2011, 18:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 lis 2006, 2:28
Posty: 449
GG: 1019688
Samochód: BMW M3 E90; Volvo VN780
Lokalizacja: Charlotte, NC, USA

Ostatnia porcja fotek ze Zlotu. Pasażerka motocykla to pani Bogusia Zimmer, szefowa Klubu Polskiego Trakera, czy jak to się teraz nazywa. Główna organizatorka zlotu. Modelarze nie muszą nosić swojego jedzenia, ich radiowo kierowane modele ciężarówek doskonale nadają się do roli kelnerów. Zdjęcia wnętrza autobusu zrobione w SAN-ie, którego fotki były wyżej:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Jeszcze parę modeli ciężarówek, jakaś dziewczyna o urodzie modelki, i jeszcze jeden model, który chyba wypił o parę piw za dużo (choć z racji swego wieku powinien pić jeszcze tylko mleko) i koniecznie chciał mnie bić. A bić mnie chciał, bo go poprosiłem, by choć na chwilę odczepił się od klaksony tego zielonego Volvo, którą jeździł w kółko po terenie zlotu, nieustannie trąbiąc. I gdy piszę "nieustannie" mam dokładnie to na myśli. NIEUSTANNIE.

Nic nie ma złego w tym, by mieć trochę zabawy. Nie widzę nic złego, by zatrąbić na przywitanie kolegów, czy w momencie opuszczania zlotu. Ale jak ktoś myśli, że dwudziesty przejazd po pasie startowym z włączonym non-stop klaksonem jest zabawny, to ja mu serdecznie współczuję. Jego rodzinie też.

Naprawdę myślałem, że dostanę w zęby. Chłopczyk się zdenerwował, bo uczciwie go uprzedziłem, że o takim idiocie napiszę na swoim forum. Do tego nie bardzo wypadało mi się wdawać w bijatykę, bo jakby to wyglądało? Hiob przyjechał z USA i pobił dzieciaka? Ja zresztą nie uważam w ogóle rękoczynów za sposób na rozwiązywanie problemów, więc byłem pewny, że jak sobie chłoptaś trafi, to będę miał śliwę pod okiem, albo wybite zęby. Okazało się jednak, że nie tylko ja miałem dość tego idioty i natychmiast zjawili się jacyś obrońcy. A chłopczyk się troszkę wystraszył i choć udawał chojraka, więcej już klaksonu nie dotknął.

A tak nawiasem mówiąc to kto tym wszystkim młodym chłopcom, którzy nie mieli jeszcze osiemnastu lat, podawał napoje alkoholowe? I jak to jest, że na zlocie kierowców lało się tyle piwa? Przecież można inaczej, a dowodem na to była nasza ekipa. Nie każdy z nas jest abstynentem, to prawda, ale też nie ma nic złego w wypiciu jednego, czy dwóch piw. Mówię o osobach pełnoletnich i tych, które nie prowadzą. Ale czym innym jest wypicie jednego piwa, a czym innym schlanie się tak, że się człowiek nie potrafi kontrolować.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

_________________

Moje filmy na youtube.

POZWIEDZAJ ZE MNĄ USA.

KAMERA NA MOIM TRUCKU i INTERAKTYWNA MAPA z GPS-em: truck27.com


Post Wysłano: 12 wrz 2011, 18:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 maja 2008, 13:29
Posty: 434
Samochód: Scania R420

Ja bym nie wytrzymał bo jestem dość wybuchowy i takiego pajaca trafił bym tylko raz. Musiałby mieć duże kieszenie w spodniach żeby zęby zebrać.
Podziwiam Hiob za opanowanie :) widać od pługa odciągnięty zasad moralnych i kultury go nie nauczono :wink:

_________________
Ciężki Transport Międzynarodowy


Post Wysłano: 12 wrz 2011, 18:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

Chyba mam nowy avatar! :D

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Post Wysłano: 12 wrz 2011, 19:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 maja 2008, 13:29
Posty: 434
Samochód: Scania R420

Cytuj:
Chyba mam nowy avatar! :D
:lol: :lol: dostane zaraz zawału :lol:
Ten chłoptaś będzie HITEM INTERNETU, Hiob może nagrałeś jakis filmik jak jeździ tym volvem i wylatuje do Ciebie ? :lol: :lol: :lol:

_________________
Ciężki Transport Międzynarodowy


Post Wysłano: 12 wrz 2011, 19:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

Cytuj:
... i jeszcze jeden model, który chyba wypił o parę piw za dużo (choć z racji swego wieku powinien pić jeszcze tylko mleko) i koniecznie chciał mnie bić.
Ostatnio jest bardzo popularny Tymbark zza szyby także podejrzewam, że to był efekt uboczny jego przedawkowania. mati685 wie coś o tym ;)

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Ostatnio zmieniony 12 wrz 2011, 19:29 przez Borek, łącznie zmieniany 2 razy.

Post Wysłano: 12 wrz 2011, 19:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 gru 2005, 20:54
Posty: 213
Samochód: FSC Żuk A11B+Schmitz 1995r
Lokalizacja: Sobienie Jeziory WOT

Oho :( Ty, synciu, bo Ci zakaz wjazdu na Huzara postawie :D

_________________
Ale pompa już pękła!


Post Wysłano: 12 wrz 2011, 19:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Cytuj:
Cytuj:
Chyba mam nowy avatar! :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: dostane zaraz zawału :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ten chłoptaś będzie HITEM INTERNETU, Hiob może nagrałeś jakis filmik jak jeździ tym volvem i wylatuje do Ciebie ? :lol: :lol: :lol:
Nudzi Ci się koloniu?! Idź sobie na dwór zatańcz z tymi emotami!

Jedna, dwie wystarczą, a nie cała masa! Następnym razem będzie ostrzeżenie!


Post Wysłano: 12 wrz 2011, 20:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2006, 19:31
Posty: 764
Samochód: Volvo FH 440
Lokalizacja: Meszna

Borek, jesteś mistrzem. :D

Nawalony jak Messerschmitt gnojek (zapewne bez prawka) jeździł ciężarówką w te i wewte po placu pełnym ludzi. :!: :?: To ja się pytam gdzie była ochrona, straż wiejska na tych swoich piździkach (patrząc na minę tej kobiety widać jaki mieli zapał do pracy...) albo policja? Już samym tym nieustannym trąbieniem powinien zwrócić czyjąś uwagę. Jak by taki kogoś przejechał, to by była afera na cały kraj. Po raz kolejny pogratulować organizacji Pani Zimmer. :?

http://picturepush.com/public/3639934
http://picturepush.com/public/3639877

Najlepsze zdjęcia. :lol:


Post Wysłano: 12 wrz 2011, 20:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 sty 2009, 22:34
Posty: 17
GG: 8309201
Samochód: Audi A3
Lokalizacja: KWA

Łał nawet ja się znalazłem na jednym ze zdjęć wraz z Hiobem ;] Dzięki za miłą rozmowę Hiobie :wink:

_________________
brother in roads.........

Man TGA 460 XXL
DAF XF105 SSC


Post Wysłano: 12 wrz 2011, 20:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lis 2007, 11:01
Posty: 282
GG: 5123594
Samochód: Renault Master 150 dCi
Lokalizacja: Bytom [SY]

A cóż to za panienka że tyle jej zdjęć ?
Obrazek


Post Wysłano: 12 wrz 2011, 20:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

Cytuj:
Borek, jesteś mistrzem. :D
Dzięki. Browar się mi należy. Kolejny raz postuluję o dodanie tej opcji w ramach podziękowania autorowi postu/tematu.
Cytuj:
Nawalony jak Messerschmitt gnojek (zapewne bez prawka) jeździł ciężarówką w te i wewte po placu pełnym ludzi. :!: :?: To ja się pytam gdzie była ochrona, straż wiejska na tych swoich piździkach (patrząc na minę tej kobiety widać jaki mieli zapał do pracy...) albo policja? Już samym tym nieustannym trąbieniem powinien zwrócić czyjąś uwagę. Jak by taki kogoś przejechał, to by była afera na cały kraj. Po raz kolejny pogratulować organizacji Pani Zimmer. :?
Prawdę mówiąc, jeśli to był teren prywatny to nawet moja 7 letnia chrześnica mogłaby jeździć i autobusem i nikt by nie mógł jej nic zrobić. Prawo o ruchu drogowym obowiązuje na drogach publicznych, chyba że inaczej stanowi właściciel posesji/terenu.

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 12 z 13 [ Posty: 246 ] Przejdź na stronę Poprzednia 19 10 11 12 13 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: