Autor
Wiadomość
Tytuł: Re: Używane CB
Post Wysłano: 12 lip 2014, 18:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

nie bardzo wiem,co odebrałeś jako krytykę w stosunku do ciebie?
czy mamy lepsze, czy gorsze radyjka?nie wiem,bo nigdzie niczego nie porównywałem i nie mam najlepszych,bo są to tylko narzędzia pomocy w pracy na co dzień i nie przeznaczam na ich zakup takich kwot, żeby iść w czołówki rankingów.(żebyś nie mówił że jestem gołosłowny, to ja za zbliżoną kwotę ubrałem dwa mobile-fakt echa i wzmocnienia brak w nich)
Zgadzam się natomiast że nie ma o czym polemizować,bo zakup dokonany i porad już nie potrzebujesz.Natomiast wyraziliśmy swoje opinie na twoje życzenie,które być może posłużą też innym użytkownikom

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Tytuł: Re: Używane CB
Post Wysłano: 12 lip 2014, 18:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Ja nie prosiłem o wasze opinie.

Użytkownik Paluch35 wspomniał coś o podzieleniu się wrażeniami, to się podzieliłem. A wy, że szumofon, że kabel nie jest rozciągliwy, i że w ogóle to ten serwis co mi to sprzedał to dziadoski jest, i że przepłacone / utopione jest góra piniędzy :D .

Ja mam chyba faktycznie jakiś nie fart, bo żeby kupic coś porządnego, to zawsze muszę wydać grubą kasę. Często zdarza się, że mimo wydania kasy i tak zakupiony sprzęt/auto/rower/grill/kostka na taras itp nie do końca spełniają moje oczekiwania. Tak jak tu ten rozciągliwy kabel i ciężki mikrofon :) .

Dlatego podziwiam ludzi którzy kupują to samo co ja tylko 2 razy lepsze, za pół piniędzy, a zadowoleni są bo to przecież ich, i najlepsze jest.
Tylko, że na świecie tak nie ma. A wmawiać można sobie wszystko.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Tytuł: Re: Używane CB
Post Wysłano: 14 lip 2014, 15:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2010, 23:09
Posty: 353
Samochód: MAN TGA/Opel Vectra B
Lokalizacja: Góra Kalwaria

No dzięki dzięki. Ja ostatnio wymieniłem za punkty na stacji radio Alana ale nie pamiętam dokłądnie jaki i też łądnie odbiera tylko jak nadaje to mówią że słychać mnie ale trzeszczy byłem w serwisie i skrócili mi antene bo była za długa troche ale nadal to samo i powiedział mi że coś z radiem mam. Ale tak myśle i mówie że jakby coś z radiem było to bym nie odbierał wcale a odbieram dobrze i nadawać nadaje tylko że trzeszczy troche i podejrzewam że może coś z gruchą jest nie tak. Co wy myślicie? Na co byście obstawiali?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: