Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 02 gru 2019, 12:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sie 2011, 15:03
Posty: 5
GG: 8930508

Witajcie, mam obecnie LT50 zarejestrowany do 3.5t, ale chciałbym go wymienić na Vario 814D w zabudowie hydraulicznej, zarejestrowany jako specjalny pomoc drogowa z prawdziwą ładownością, tak żebym mógł spokojnie jeździć po Polsce. Dodam że używam tego sprzętu jedynie w celach hobbystycznych gdyż po godzinach zajmuję się odbudową starych ciągników rolniczych, więc są to wyjazdy raz na miesiąc albo rzadziej. Nie mam żadnej działalności bo tak jak wspomniałem nie utrzymuje się z tego. Sytuacja wygląda tak, że autem jadę po jakiś sprzęt, przywożę do siebie, potem zwożę nim różne części, a jak jest gotowy to zawożę go do klienta.

Jak wygląda sprawa papierologii? Co muszę mieć załatwione i co muszę mieć przy sobie żeby móc jeździć legalnie po Polsce?

Prawko mam, razem z 95. A co z resztą?

viaTOLL i legalizacja tacho są oczywiste, a co z zaświadczeniami i innymi papierkami tak żeby w razie kontroli być pewnym że wszystko jest ok?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: