Strona 3063 z 3472 [ Posty: 69427 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13061 3062 3063 3064 30653472 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 03 gru 2020, 13:22

Cytuj:
Zobaczymy, czy będziesz taki kozak, jak będziesz miał ponad 40 stopni gorączki, a każdy ruch będzie powodował, że będziesz się trząsł z zimna. Mam już wyrobione zdanie na temat taki kozaków jak ty. Tu wielki figo fago a w rzeczywistości mały miki :mrgreen: .
Wiesz co, weź trochę odetchnij, przeczytaj co napisałeś, bo wychodzi na to, że gorączka 40 stopni to jest najgorsze co może się człowiekowi w życiu przytrafić i tylko wybitnie silne jednostki są w stanie sobie poradzić z tą przeszkodą i są to wybitne kozaki. Sądzę, że każdy na tym forum coś takiego przeżył i jednak aż tak nie przeżywa.

A przelew chce odzyskać, żeby pokazać, że te 100 zł to twoja kolejna ściema :)


Post Wysłano: 03 gru 2020, 13:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 kwie 2006, 18:26
Posty: 205
Samochód: Cytryna c4
Lokalizacja: EPJ

Cytuj:
:lol: a po lewej stronie od 19 do 48 rampy to samo tylko kolejka niekiedy na dwie raje. No i jeszcze od 1do 18 gdzie napoje następny kocioł. I oczywiście nasze ukochane zwroty 59-62 plus kermiter ze swoimi kontenerami i wannami po makulature. I jest super jest super więc o co wam chodzi. :D
:) Ja akurat tylko na mroźnie jezdze ale ostatnio też sie zaczely kolejki robić. W Rudzie czesto na 7 rano jestem ale czasami jest też na noc , skarbimierz tylko na noc chyba że opoznienia w załadunku to różnie bywa :D


Post Wysłano: 03 gru 2020, 13:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 955
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Cytuj:

Zobaczymy, czy będziesz taki kozak, jak będziesz miał ponad 40 stopni gorączki, a każdy ruch będzie powodował, że będziesz się trząsł z zimna. Mam już wyrobione zdanie na temat taki kozaków jak ty. Tu wielki figo fago a w rzeczywistości mały miki :mrgreen: .
Nie no wybacz mistrzu, kozaku nad kozakiem. Przeżyłeś to jakoś chłopie? :mrgreen: Może jakieś kursy on-line albo książka bo są ostatnio w modzie "jak pokonać czterdziestostopniową gorączkę w domu"?

Facet, przeżywałem takie stany (założę się o voucher na paczki, że nie tylko ja tutaj) będąc w trasie, o których byś tutaj osobny temat założył i następne 5 lat o nich wspominał jaki Ty to bohater jesteś. :) Nie mam zamiaru się przekrzykiwać i robić z siebie bohatera, jak Ty to tutaj robisz, ale trochę pokory. Albo częściej musisz siusiakiem się bawić żeby ciśnienie schodziło, bo jak dostaniesz zawału to serio wydasz jakąś książkę na ten temat. ;)

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 03 gru 2020, 13:57

Niestety bank przechowuje historię z ostatnich 5 lat, więc nie odzyskamy szczegółów :P


Post Wysłano: 03 gru 2020, 14:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 mar 2009, 15:10
Posty: 540
GG: 0

Cytuj:
Niestety bank przechowuje historię z ostatnich 5 lat, więc nie odzyskamy szczegółów :P
na maila przychodzą co miesiąc wyciagi a co na mailu to powinno byc od początku świata jeśli tego nie usunąłeś


Post Wysłano: 03 gru 2020, 14:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1810
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Dajta se na luz, bo niektórzy mają niezłą polewkę jak to czytają. Do porozumienia i tak nie dojdziecie nigdy, więc nie ma sensu tego ciągnąć dalej. Niech każdy wypije po czteropaku na koniec dnia i sprawa załatwiona. :D

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 03 gru 2020, 15:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Jak poziom tego ''konkursu'' na żenadę miesiąca był już bliski dna,tak dokonaliście w tym dnie odwiertu... :lol:

A Erkuś powoli wygrywasz wyścig na błazna miesiąca...

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Post Wysłano: 03 gru 2020, 15:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Cytuj:
Niestety bank przechowuje historię z ostatnich 5 lat, więc nie odzyskamy szczegółów :P
Jeżeli nie ma kwitów z 15 roku więc z jakiego okresu jest ten spór :shock:

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 03 gru 2020, 15:37

Roku Ci nie powiem, ale mieszkałem w Mrągowie i jeszcze nie byłem na studiach, więc jakoś chyba 2011 :D
Cytuj:
Cytuj:
Niestety bank przechowuje historię z ostatnich 5 lat, więc nie odzyskamy szczegółów :P
na maila przychodzą co miesiąc wyciagi a co na mailu to powinno byc od początku świata jeśli tego nie usunąłeś
W deutsche banku miałem konto wtedy i nic nie ma (teraz to w ogóle Santander jest jak się dzisiaj okazało). Teraz w mbanku rzeczywiście schodzi.


Post Wysłano: 03 gru 2020, 16:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5931

Erkus, zjedz snickersa, bo zaczynam mieć flashbacki, a po co ci to wyciągać teraz.
Poznałem twojego ojca i może za krótko na ślub, ale wystarczająco długo, żeby stwierdzić, że nie jest wiejskim knurem na jakiego go kreujesz, tylko całkiem w porządku gościem, który raczej dążyłby do polubownego załatwienia sprawy, jakby faktycznie nevesu do niego zadzwonił.
Daj na luz.


Post Wysłano: 03 gru 2020, 17:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2649
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Ciekawe ile byłoby odsetek po 9 latach? :D
Starczyłoby na scanio jest najlepszo I kogla w adarze?

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 03 gru 2020, 17:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 727
Lokalizacja: Lublin

Cytuj:
Facet, przeżywałem takie stany (założę się o voucher na paczki, że nie tylko ja tutaj) będąc w trasie , o których byś tutaj osobny temat założył
Dobrze, że nie ma już z nami koleżki z Wrocławia, bo wyleciałby ze swoimi teoriami, że jak się jeździ u dziada za najniższą krajową to tak jest :lol: nie to co we wrocławskim MPK.


Post Wysłano: 03 gru 2020, 17:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1194
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Wolniej z tymi aferami bo jeszcze mikołajek nie było, a do świąt daleko :lol:

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 03 gru 2020, 17:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lip 2008, 9:52
Posty: 1612
GG: 1
Samochód: osobowy

Post Wysłano: 03 gru 2020, 18:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Cytuj:
Ciekawe ile byłoby odsetek po 9 latach? :D
Starczyłoby na scanio jest najlepszo I kogla w adarze?
Na laptopa na pewno :lol:

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 03 gru 2020, 18:55

Zróbmy plebiscyt na największych przegranych 2020r, tylko boję się że będę wysoko w stawce w końcu zacząłem jeździć pod rabenem. :D


Post Wysłano: 03 gru 2020, 19:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Nie ma co, nie próżnowaliście dzisiaj tyle stron :lol: . W zasadzie taki scenariusz na 'Brudne Sprawy WC" seria X, odcinek y. Było to X lat temu na pewnej stacji w Olsztynie koło Częstochowy spotkało się dwóch użytkowników WC (niki specjalnie zostały zmienione i miejsce też) etc. ..... :mrgreen:. Na końcu; ten serial powstał na autentycznych wydarzeniach, a zbieżność ników jest przypadkowa :lol: . Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać :wink: .

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 03 gru 2020, 19:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1810
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Cytuj:
Zróbmy plebiscyt na największych przegranych 2020r, tylko boję się że będę wysoko w stawce w końcu zacząłem jeździć pod rabenem. :D
Jazda manualem też się zalicza? :D

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 03 gru 2020, 19:42
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Cytuj:
Jazda manualem też się zalicza? :D
Gdyby tak było, to byłbym od 7 lat na, najwyższym stopniu podium. :D

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 03 gru 2020, 21:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 maja 2014, 17:45
Posty: 219
Samochód: Fiat Skoda
Lokalizacja: SRS

Cytuj:
Zróbmy plebiscyt na największych przegranych 2020r, tylko boję się że będę wysoko w stawce w końcu zacząłem jeździć pod rabenem. :D
To się nie liczy bo ty pod tym dobrym R...M jeżdzisz co te wszystkie nagrody , wyróżnienia zgarnia :lol: . Ten drugi R...N to zupełnie inna firma poprostu zbieżność nazw :mrgreen:

_________________
Kierowca z Biedronki , inni kierowcy patrzą na mnie z politowaniem :?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 3063 z 3472 [ Posty: 69427 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13061 3062 3063 3064 30653472 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: