Strona 3012 z 3471 [ Posty: 69416 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13010 3011 3012 3013 30143471 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 20 wrz 2020, 21:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 812
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Cytuj:
Cytuj:
Mój ojciec w jednej firmie robi od 1993 roku i jest to normalna prywatna firma nie państwowa.
U mnie w lato na emeryturę przechodzil kierowca ktory pracował tutaj od 1987r, kilkanaście lat jeździł smieciarka na jednej dzielnicy Rudy,najpierw ponad 20lat w państwowej firmie, potem firma była pod opieką dwóch prywaciarzy, kilkunastu dyrektorów "przeżył" i to tylko jeden z wielu przypadkow takich stażów jakie znam
Na jednym z kamieniołomów które odwiedzam pracował operator ładowarki który przepracował całe życie w tym jednym zakładzie, od sierpnia 1976 do lutego tego roku, ale tutaj to pojedynczy przypadek.

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 20 wrz 2020, 22:15
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1901
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

A mówią, że przy jednej dziurze to i kot zdechnie :mrgreen:

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 21 wrz 2020, 8:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 cze 2007, 19:26
Posty: 109
GG: 5995409
Samochód: E220 Coupe
Lokalizacja: Warszawa

Cytuj:
U mnie w lato na emeryturę przechodzil kierowca ktory pracował tutaj od 1987r, kilkanaście lat jeździł smieciarka na jednej dzielnicy Rudy,najpierw ponad 20lat w państwowej firmie, potem firma była pod opieką dwóch prywaciarzy, kilkunastu dyrektorów "przeżył" i to tylko jeden z wielu przypadkow takich stażów jakie znam
W tej samej branży mam ogólne wrażenie, że albo zaczepią się na chwilę i jednak po czasie odpuszczą, albo "dożywocia" i wcale tych drugich nie jest mało.

_________________
W124 220CE - dla smaku.


Post Wysłano: 21 wrz 2020, 12:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1810
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Ja tam trochę polatałem po tych firmach, w sumie nie aż tak dużo, bo raptem zahaczyłem 4 firemki. Z obecnej zwalniałem się 2 razy, teraz pracuje tu trzeci raz. :mrgreen: Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, pewnie pracowałbym do tej pory na chłodni i ujeżdżał Renie, ale spory z prezesem pozostawiły niesmak głównie dla niego... Dlatego non stop potem coś mu nie pasowało i ktoś musiał powiedzieć ostatnie słowo.

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 21 wrz 2020, 16:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2648
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
Dlatego non stop potem coś mu nie pasowało i ktoś musiał powiedzieć ostatnie słowo.
Buzka, pa ? 😀

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 21 wrz 2020, 18:27

Jak ktoś chce zobaczyć jak Robercik wymiata w sumie seryjnym autem:

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... e=emb_logo


Post Wysłano: 21 wrz 2020, 18:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 954
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Cytuj:
Na warsztat 150km i zamiast zjechac samym koniem robię wycieczkę turystyczną. :twisted:
Kiedy się zwolnisz? :mrgreen:



Osobiście trochę też obskoczyłem firm, ale w sumie tylko w jednej nie mam powrotu bo śmiałem się o kasę upomnieć. :lol:
I nikt do nikogo żalu nie ma, wystarczy trochę kultury. ;)

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 21 wrz 2020, 19:09
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

W sumie ja za 2 dni będę miał okrągłe 7 lat stażu pracy w obecnej firmie. Tacie w styczniu pyknęło 20.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 21 wrz 2020, 19:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Jest chyba nowy osobisty rekord na kraju. 761km na 9:57 jazdy oraz dwa zaladunki/rozladunki. Wszystko się zgrało jak w szwajcarskim zegarku. Teraz mozna spokojnie wypić piwo w obstawie naczep i zestawów bdf ze słynnej firmy na R z oddziałem w Strykowie.

Scorpu przyjdzie kiedys taki dzien ze się zwolnie. Oprócz nocek nie mam na co narzekać, roczna juz chłodnia ciągana od nowości, cztero letnie auto na kraju wiec czego chcieć więcej?? :mrgreen:

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 21 wrz 2020, 20:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1810
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Cytuj:
Cytuj:
Dlatego non stop potem coś mu nie pasowało i ktoś musiał powiedzieć ostatnie słowo.
Buzka, pa ? 😀
Nie no, aż tak miło i przyjemnie nie było. :mrgreen: Ogólnie rozstaliśmy się bezpowrotnie, strasznie robili mi pod górę przy zwalnianiu. M. in. szefowa nie chciała mi podpisać wypowiedzenia. :wink: Powiedziała, że jej się dobrze ze mną współpracuje i nie ma zamiaru ze mną zrywać umowy. :lol: Dodała, że mam miesięczne wypowiedzenie i mogę za miesiąc sobie iść.
Na pytanie, czy będę miał wtedy w świadectwie pracy, porzucenie pracy, ponieważ nie podpisała mi wypowiedzenia i nie mam żadnej "podkładki", odpowiedź była:
Nie wiem, zastanowię się. :mrgreen:

Zadzwoniłem do PiP, tam mi doradzili, abym wysłał wypowiedzenie pocztą z potwierdzeniem odbioru. Tak zrobiłem, od tej pory szefostwo wręcz nie mogło na mnie patrzeć i do samego końca nie odzywaliśmy się do siebie. Ciulowa atmosfera, ale było trzeba przetrwać. Tak czy inaczej musieli się odegrać i wydygali mnie delikatnie na kasę (około tysiąc polskich złociszy), ale to nie rozmowa na internety. :D

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 21 wrz 2020, 20:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lip 2010, 21:03
Posty: 148
GG: 4408153
Samochód: Robur/Chrysler T&C
Lokalizacja: WWL

Cytuj:
Jest chyba nowy osobisty rekord na kraju. 761km na 9:57 jazdy oraz dwa zaladunki/rozladunki.
Na kraju 2 załadunki i 2 rozladunki (w tych samych miejscach) wg tacho 811km wg GPS 834 (podkręcone tacho)
Więc jak to mawiają rekordy są po to żeby je bić :mrgreen:


Post Wysłano: 21 wrz 2020, 20:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4063
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Chciałem poskładać moto na częściach OEM ale ceny niektórych części to jakiś obłęd:
Termostat - 270PLN
Czujnik temp. - 320PLN

Zamienniki z allegro 27PLN i 16PLN.

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 21 wrz 2020, 21:03

Czyli w sumie zamiast OEM+ masz OEM-. Wyszedł trochę taniej.

Ja to w sumie też mam sukces, ale od zeszłego tygodnia. Panowie w hali garażowej pracowali na drabinie, chciałem być miły, mówiłem żeby nie przesuwali spokojnie przejadę.

No i mam kawałek drzwi i błotnik do malowania :oops:


Post Wysłano: 22 wrz 2020, 12:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 sie 2011, 22:06
Posty: 1775
Samochód: XF 105.460
Lokalizacja: STA

Oglądacie czasami Rybarskiego?
Jest prze uj...
https://www.facebook.com/watch/?v=20994 ... nb0g6fxXpw


Post Wysłano: 23 wrz 2020, 5:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 sie 2016, 14:18
Posty: 248
Lokalizacja: PZ

Porażka ale raczej nie moja. Zajechać na rozładunek w Le Havr i dowiedzieć się, że rozładunek będzie na innym oddziale w Dijon :lol:


Post Wysłano: 24 wrz 2020, 18:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 wrz 2009, 16:06
Posty: 641
GG: 1
Lokalizacja: Elbląg

Panocki pytanie mam do tych co latają Manami E6. Ile te g**** palić powinno adblue? Mnie wychodzi że 2,4 litra, troche przegina trochę. I chyba problem który mialem ostatnio nie został usuniety :/


Post Wysłano: 24 wrz 2020, 20:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2015, 22:54
Posty: 101

Jak już jedziecie z porażkami, to też się dopiszę i przy okazji niepolecam wycieczek do Samsunga w Jaszfenyszaru na Węgrzech...
Stoję od wczoraj wieczorem, napierw problem z numerem zaladunku - przyjdź rano.
Dziś rano już numer bangla, zapraszamy na parking i do biura - proszę czekać w aucie na telefon.
Po 3h telefon z rampą, zagruzka i proszę odjechać na parking i do biura - proszę czekać w aucie na kolejne instrukcje (załadowane było tylko pół naczepy, więc czułem przez skórę, że szykuje się doładunek tylko na innej rampie)
Po 2h na parkingu moje przeczucia się potwierdziły, a następnie proszę wrócić na parking i czekać na kolejne instrukcje z biura.
Po kolejnych 3h dzwonią, żeby przyjść po dokumenty, ale problem bo nie mam wyrobionej karty identyfiakcyjnej działającej tylko w tej firmie, którą po odebraniu dokumentów i zaplombowaniu zostawia się na bramie (a taka karta 25-40€ i tylko gotowka, bo terminala brak)...
Dokumenty w ręce a gość z biura mówi mi, żebym jechał na parking i czekał na telefon, bo problem... Z GPS'em
Ku*wa :evil:
Stoję do jutra, bo dzisiaj nic juz nie dograja raczej, a i tak czas się zaraz kończy - dawno tak wykanczajacego psychicznie załadunku/rozladunku nie miałem...
Omijać to miejsce szerokim łukiem :?


Post Wysłano: 24 wrz 2020, 20:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1193
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Ogólnie syf jak na każdym agd/rtv :lol:

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 24 wrz 2020, 22:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 cze 2007, 15:41
Posty: 1067
Samochód: MAN TGX 18.440
Lokalizacja: Kraków

Cytuj:
Panocki pytanie mam do tych co latają Manami E6. Ile te g**** palić powinno adblue? Mnie wychodzi że 2,4 litra, troche przegina trochę. I chyba problem który mialem ostatnio nie został usuniety :/
U nas e6tki na 3tys km biorą ok. 30l.


Post Wysłano: 25 wrz 2020, 5:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

Odnośnie porażek, FM Psary, przyjechałem we wtorek wieczór i już byłem rozładowany w czwartek rano....
Kto woli stać niż jechać to polecam...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 3012 z 3471 [ Posty: 69416 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13010 3011 3012 3013 30143471 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: