Strona 3089 z 3472 [ Posty: 69427 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13087 3088 3089 3090 30913472 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 09 sty 2021, 21:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
Cytuj:
Coś było o tej pierwszej miejscówce na jakimś polskim filmie :D
Nie do końca w filmie, tylko podczas meczu. Tak czy siak, nigdy tam nie grał i raczej nie mieszkał :mrgreen:
Za to inny Tomasz również reprezentatn Polski tam grał z sukcesami. Jak i również wielu innych Polaków występowało w tych barwach.

A to ze Hajto wymienił ich skład czytajac z telefonu to nic przy tym https://youtu.be/VYmsJ-KrCmY

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 09 sty 2021, 21:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2649
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Z tymi francuskimi naklejkami to jest niezly festyn, pierwsze auta już widać oklejone, wygląda to tragicznie-mało kto w europie rozumie tekst :D
Bartek gdzies wspominal że ma dostępne naklejki magnetyczne, Beneluxy wkur... Wygladem własnych odpicowanych aut :lol:

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 09 sty 2021, 21:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
A to ze Hajto wymienił ich skład czytajac z telefonu to nic przy tym https://youtu.be/VYmsJ-KrCmY
Borek to Borek. Zawsze go lubiłem, ale odkąd stworzyli Kanał Sportowy i pokazał swoją taką bardziej ludzką twarz to jestem jego mega fanem :D

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 09 sty 2021, 23:56
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Ja tam ogólnie nie śledzę jakoś bardzo tego Kanału Sportowego ale Mati Bór to dobry herbatnik jest. Podobało mi się jak, w inteligentny i spokojny sposób wypunktował Najmana u siebie w programie a ten nawet nie załapał, że sobie z niego łacha targa. :D Stanowski za powiedział dosadnie i zebrał szklanką wody. :) Oczywiście perełką są anegdotki.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 10 sty 2021, 0:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5931

Mam pytanie. Może mi ktoś powiedzieć w jakim z grubsza stanie będzie auto do lasu z lat 2010-2013 z nalotem do 700kkm? Chodzi o porównanie do wywrotek, patelni, HDSów do budowlanki itp. porównanie do ciągnika spod plandeki raczej nie ma sensu. Warte to coś, czy kg * 0,6 zł?

Ot, pierwsze z brzegu auto:
https://www.otomoto.pl/oferta/man-tgs-2 ... Cu8HF.html


Post Wysłano: 10 sty 2021, 0:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Podobało mi się jak, w inteligentny i spokojny sposób wypunktował Najmana u siebie w programie a ten nawet nie załapał, że sobie z niego łacha targa.
Jak Ci się to spodobało to obejrzyj sobie Hejt Park z detektywem ( :D ) Rutkowskim. POLECAM :D

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 10 sty 2021, 7:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Najpierw niech wyjaśni aferę tajską!

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 10 sty 2021, 9:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lut 2007, 1:12
Posty: 371
Samochód: cx9
Lokalizacja: Kowale

Cytuj:
Mam pytanie. Może mi ktoś powiedzieć w jakim z grubsza stanie będzie auto do lasu z lat 2010-2013 z nalotem do 700kkm? Chodzi o porównanie do wywrotek, patelni, HDSów do budowlanki itp. porównanie do ciągnika spod plandeki raczej nie ma sensu. Warte to coś, czy kg * 0,6 zł?

Ot, pierwsze z brzegu auto:
https://www.otomoto.pl/oferta/man-tgs-2 ... Cu8HF.html

Znawcą tematu nie jestem ale często większy przebieg roczny = mniej skatowane auto. Las to chyba specyficzny temat i można szybko zdezelować jeśli krótkie trasy tylko robione .


Post Wysłano: 10 sty 2021, 11:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5931

Dlatego właśnie pytam. Auto z 1mln autostrada + las to też nówka nie będzie. Więc pytam o takie co mają 500-700k jak to wygląda.
Teoretycznie auto mogło też trochę stać, bo tartaki kupują też auta dla kosztów, nieważne, czy mają full roboty na auto. Tylko to taka sama teoria jak męczenie na krótkich odcinkach - zależy od przypadku.


Post Wysłano: 10 sty 2021, 11:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2649
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Jak ogladam na YT "leśna przygodę" to auta tam łatwego życia nie mają :D do tego oprócz przebiegu może być sporo mth zależnie od tego ile auta ladował oprócz siebie. Nawet w przypadku UDT zurawie leśne maja dopuszczalne wieksze luzy i odchylki :twisted:

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 10 sty 2021, 12:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 lip 2009, 11:40
Posty: 219
GG: 0
Samochód: Volvo

Cytuj:
Ja o 18 zaczynam kolejny rok za kierownica. Na poczatek baza - Antwerpia następnie Antwerpia - Valladolid
ciucma102, jak sytuacja pogodowa w Hiszpanii, jesteś już w Valladolid? Zima w tym rejonie chyba też dała się we znaki.


Post Wysłano: 10 sty 2021, 13:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
Cytuj:
Ja o 18 zaczynam kolejny rok za kierownica. Na poczatek baza - Antwerpia następnie Antwerpia - Valladolid
ciucma102, jak sytuacja pogodowa w Hiszpanii, jesteś już w Valladolid? Zima w tym rejonie chyba też dała się we znaki.
Stoje pomiędzy Palencia a Valladolid. W piatek jak jechałem tutaj to miedzy Vitoria a Burgos leżał śnieg na polach droga czarna temp na +. W nocy z piątku na sobote przyszedł silny wiatr temp -5 i do rana spadło z 5cm. W dzień przelotnie spało temp -1 i bardzo silny wiatr. Dziś jest +1 do wieczora pewnie śnieg będzie tylko wspomnieniem. Wieje nadal bardzo mocno.

W porównaniu z tym co widziałem na yt z okolic Madrytu to tu oprócz wiatru żadnych problemów nie było droga cały czas przejezdna od czasu do czasu służby drogowe przejezdzaja profilaktycznie sypiac

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 10 sty 2021, 14:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 lip 2009, 11:40
Posty: 219
GG: 0
Samochód: Volvo

Właśnie to co pokazują, co się dzieje w Madrycie to za dobrze nie wygląda.
Ale z tego co piszesz wystarczy 200km w bok i pogoda całkiem znośna.

Spojrzałem teraz na google maps to prawie wszystko na czerwono, dużo korków i ruch na drogach spowolniony.


Post Wysłano: 10 sty 2021, 14:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

U mnie na google tylko Madryt i okolice czrwone reszta Hiszpanii na zielono

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 10 sty 2021, 16:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 maja 2014, 9:00
Posty: 1154
Samochód: Scania R410
Lokalizacja: Będzin

Cytuj:
Yarzyna tez właśnie slyszalem wczoraj
On jakieś dzieci miał.,ktoś to przejmie ciekawe ?
Dzieci to tam było od groma. 5/6 dokładnie nie wiem./ Jak Kermiter napisał,od Kwietnia znaczne ograniczenia w transporcie. Firma na pewno nie będzie już taka sama,trzymał wszystko i wszystkich za jaja. Siwy kierowniczek teraz poczuje władzę niczym kaczyński,będzie dyrygował zza pleców córek.

_________________
"Ja to jestem tradycjonalista,wolałbym rzepa zapiąć niż jakieś promy wbijać' -Król Dystrybucji 2019


Post Wysłano: 10 sty 2021, 20:20
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1727
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

No przykra sprawa...
To juz niedlugo na A1 nie będzie tyle czerwonych wywrotek widać


Post Wysłano: 10 sty 2021, 21:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2431
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Sprzedałem firmowego osiołka - Berlingo. Jeszcze tylko A-klasa i Corolla rodziców i pozbędę się nadmiaru aut :lol:

Z ciekawostek - pierwsze sprzęgło w MP4 przed Nowym Rokiem wymieniliśmy profilaktycznie przy przebiegu 735tkm.


Post Wysłano: 10 sty 2021, 22:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2015, 22:54
Posty: 101

To, że drogi w Hiszpanii na google maps sa na zielono to nie znaczy, że puszczają tam ciężarówki.

Stoję w Motilla del Palancar i drogi są ogarnięte, ale o parkingach nie ma co za bardzo myśleć - zasypane na maxa. Tu gdzie stoję, przy Repsol'u, tankują pługi, to co któryś jednak naciagnie dziada na koszty i opuści ten lemiesz jadąc po terenie stacji i parkingu. :mrgreen:
30km wczesniej stoi patrol policji i zatrzymuje wszystkie ciężarówki jadące A3 w stronę Madrytu i sprawdzają dokąd jedziesz - jak do Madrytu albo w najblizsze okolice, to kierowali auta na plac, który też dopiero odśnieżali. A potem się dowiedziałem, że ciężarówki na A3 puścili około 14-15, a ja dojechałem tu o 16... Udało się nie stać przymusowo :]


Znowu kolega kolegi wraca z Madrytu i stoi gdzieś pod Pampeluną, przed wczoraj po południu policja ściągnęła wszystkich na parkingi i zapowiedzieli odrazu, że mają zapewniony postój na 2 dni (nie wiem czy juz ich puścili).


Post Wysłano: 10 sty 2021, 22:48
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1902
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Cytuj:
Mam pytanie. Może mi ktoś powiedzieć w jakim z grubsza stanie będzie auto do lasu z lat 2010-2013 z nalotem do 700kkm? Chodzi o porównanie do wywrotek, patelni, HDSów do budowlanki itp. porównanie do ciągnika spod plandeki raczej nie ma sensu. Warte to coś, czy kg * 0,6 zł?

Ot, pierwsze z brzegu auto:
https://www.otomoto.pl/oferta/man-tgs-2 ... Cu8HF.html
To tez zależy skąd to auto przytargane. Jeżeli od nowości było u nas to nie spodziewaj się cudów. Wystarczy wejść na grupy leśnych jak się chwała kto i gdzie się bardziej wj3b4ł. Rzeźnia i tyle bo i teren gorszy. Drogi do lasu to nie autostrada. Jeździłem chwile z tym to czasami jaka ujnia była w lecie po lekkim opadzie - dobrze ze zimy nie doczekałem :)

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 10 sty 2021, 23:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Coś na temat asfaltowych celebrytów https://www.youtube.com/watch?v=SG62EtRcQGc . Coś takiego mi wpadło ostatnio na proponowane, filmu nie widziałem, ale po tytule świadczy że teraz bossy (pryncypały) transportowe dorabiają sobie na taxi :lol: . Widać wracają stare dobre czasy gdy szef-y jeździli na truskawki, po samochody na handel tak robił kiedyś mój były szef zagranicę, żeby utrzymać firmę transportową :wink: . Tak na poważnie to tak spadły frachty, żeby mając 3 zestawy jeździć na taxi :?:

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 3089 z 3472 [ Posty: 69427 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13087 3088 3089 3090 30913472 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: