Strona 3009 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13007 3008 3009 3010 30113468 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 12 wrz 2020, 9:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2591
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Chyba ciagle za mocno wierze s ludzkosc
Nawet nie spodziewasz się pewnie ile w porządnych kobit w Twoim bliskim kręgu poleciało/by poleciało gdyby trafiła się okazja. Facetów oczywiście też, ale to jakimś dziwnym trafem jest "normalne" :D

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 12 wrz 2020, 10:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 gru 2009, 15:49
Posty: 288
Samochód: 21' 590 S
Lokalizacja: G D A Ń S K

Cytuj:
Chyba ciagle za mocno wierze s ludzkosc zeby uwierzuc w to ze Iwona szla by jak popadnie. Za bardzo medialna z niej osoba.
Tak Edler, Ty za mocno wierzysz. :D

_________________
KINGS NEVER DIE


Post Wysłano: 12 wrz 2020, 14:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2638
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

W internetach zawsze sie pięknie pokazane, ale potem łatwo moze sie okazac ze w rzywistosci było hmm troche bardziej szaro-buro, To co ludzie wiedzą z Insta,Fejsa,youtuba to jedno,druga strona medalu to to co sie dzieje w rzeczywistosci i ludzie z danej firmy w tym uczestnicza mniej lub bardziej chętnie. Podobnie jest z innymi "celebrytami" z branzy, a to komuś prawko zabrali na 3 miesiace i palił jana ze jezdzi w podwojnej z Zibim, a to duet z wywrotek w którym chłop robi za dwoje a kobita sie maluje i dodaje foty w stylu trakerze turyści, tymczasem partner ledwo na nogach stoi :? . Artdriver teraz dodał film z ostatniej trasy w firmie to już też pokazał troche bardziej jak to wygląda wszystko od kuchni albo od du** strony (tak lepiej brzmi)

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 12 wrz 2020, 15:32

Jest cała masa krzywych akcji, która nigdy nie wychodzi na jaw w tym transportowo-celebryckim półswiatku. Pytanie ile to prawda, a ile po prostu plotki.


Post Wysłano: 12 wrz 2020, 15:34

Post Wysłano: 12 wrz 2020, 16:57
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3569
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Tak ostatnio kumpel zapiął naczepę po celjebrycie i zaciągnął na rozładunek.

Towar celny, na lince, plandeka pocięta, linka połatana izolacją.

Król życia oczywix nic nie zameldował, odpiął teściowa, wziął druga i poleciał dalej.

A kumpel odwalił 2 dni na rozładunku, nie chcieli tyknąć się towaru, celnicy, sprawdzanie, liczenie.

Ajjjjj
Tą aferę z szupkiem pamiętam :lol:

Nie wiem która była bardziej żenująca, ta z podwójną, czy ta z pomagamy pl i turbo wpłatą na swoją fyrme...

Bardzo lubię ten świat transportowy z insta, FB, czy YT... Taki słodki, cukierkowy i pudrowy róż generalnie...

Łebki się naogladają i dostają prąciem w pysk, kiedy wyjdą że strefy komfortu ETS... :)

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 12 wrz 2020, 18:30
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1893
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Cytuj:

Tą aferę z szupkiem pamiętam :lol:

Nie wiem która była bardziej żenująca, ta z podwójną, czy ta z pomagamy pl i turbo wpłatą na swoją fyrme...

ta z fak islam na naczepie

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Post Wysłano: 12 wrz 2020, 18:36
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3569
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Noooo Makao.
Była trzecia... :D

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 12 wrz 2020, 18:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 sie 2009, 22:52
Posty: 206
Samochód: VW
Lokalizacja: Polska

Cytuj:

Nawet nie spodziewasz się pewnie ile w porządnych kobit w Twoim bliskim kręgu poleciało/by poleciało gdyby trafiła się okazja. Facetów oczywiście też, ale to jakimś dziwnym trafem jest "normalne" :D
Bo klucz który otwiera wiele "zamków" to dobry klucz, a zamek który można otworzyć każdym kluczem to zły zamek :P :P :D


Post Wysłano: 12 wrz 2020, 19:30
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4159
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

No cóż otwarte karty panowie. Niech każdy spojrzy na siebie i rzuci pierwszy kamieniem i się zastanowi czy czasem samemu nie zachowuje się podobnie jak celebryci. Już było tu kilka akcji (np szupek), jak było fajnie to fajerwerki strzelały, jak ktoś dobrze temat wyłapał i się okazało co innego, to kasowanie postów, obraza użytkowników i usuwanie konta. Zawsze fajnie jest się pochwalić, ale jak jest jakaś gorsza sprawa to ciężko już tak, nasmarować na forum i się pochwalić co nie?

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 12 wrz 2020, 19:52

Masz racje, jest tak :D Tylko z drugiej strony ile było akcji, że w sumie nic się nie stało, a już całe grono osób ustaliło sprawców, poszkodowanych i wydało wyroki, chociaż ze sprawą nie mieli nic doczynienia. To i potem nic negatywnego nie trafia bo każdy z góry wie lepiej.


Post Wysłano: 13 wrz 2020, 13:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 mar 2016, 21:20
Posty: 316
Samochód: Daf

Te ananasy z podwojnej na wywrotkach to kto ?


Post Wysłano: 13 wrz 2020, 20:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 kwie 2016, 19:13
Posty: 948
Samochód: DAF
Lokalizacja: Koło

Strzelam, że Ci ze strony na fb "oczyma podwójnej" co teraz w Ritexie jeżdżą. ;)

_________________
Kolego, a masz może fajkę ?


Post Wysłano: 13 wrz 2020, 21:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sie 2005, 22:54
Posty: 706
Samochód: Stralis II 6x2
Lokalizacja: PSE

Cytuj:
...jak było fajnie to fajerwerki strzelały, jak ktoś dobrze temat wyłapał i się okazało co innego, to...
To chyba już taka natura ludzka, każdy się chętnie chwali jak ma czym albo trochę lepiej od drugiego, a jak już jest gorzej to nie chętnie przyznaje. W internecie dochodzi złudzenie anonimowości, jednak to tylko złudzenie.


Kurna a jutro już za chwile i jak mi się nie chce... Nie lubię poniedziałków.

_________________
:twisted: Latam Iveco - i to całkiem daleko...


Post Wysłano: 14 wrz 2020, 9:27

Rada jest prosta, nie wyjeżdżaj w poniedziałki. :D


Post Wysłano: 14 wrz 2020, 10:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2638
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
To chyba już taka natura ludzka, każdy się chętnie chwali jak ma czym albo trochę lepiej od drugiego, a jak już jest gorzej to nie chętnie przyznaje.
Bardzo często to rzeczywistości jest tak naginana że bardziej wiarygodne są wiadomości TVP. Ludzie biora kredki i koloruja historie, życie tak żeby wyglądało że jest zajebiscie i żeby każdy to lubił...

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 14 wrz 2020, 20:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

I jak ktoś naogląda się tej koloryzowanej, upiększanej rzeczywistości z fejsbuka, i skonfrontuje to ze swoim zwykłym, pospolitym życiem, to jest zawiedziony że mu nie idzie.

A tak naprawdę to nie jest tak.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 14 wrz 2020, 20:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

To chyba dotyczy każdej dziedziny życia.


Post Wysłano: 14 wrz 2020, 20:58

Cytuj:
I jak ktoś naogląda się tej koloryzowanej, upiększanej rzeczywistości z fejsbuka, i skonfrontuje to ze swoim zwykłym, pospolitym życiem, to jest zawiedziony że mu nie idzie.

A tak naprawdę to nie jest tak.
Polecam grupy odnośnie leasingów, najmów, skarbnica wiedzy jak żyć bogato niskim kosztem.

Ludzie mają już tak w głowach namieszane, że w ogóle nie czują z której strony inni na nich zarabiają.

Chciałem przejąć leasing rocznego auta - niska ratka, duży wykup i po roku pozostaje do spłaty tyle ile auto warte nowe w salonie. Ale myśle, dobry humor mam to napisze, że przejmę jak dopłaci, i patrzcie :
Cytuj:
Jezeli nowe auto ma Pan zamiar wziac w leasing tak jak ja to finalnie zaplaci Pan o okolo 20 000 zl wiecej niz calkowity koszt mojego Hyundaia. I to jest ta oszczednosc :) Co innego jesli finansuje Pan samochod za gotowke - wtedy w ogole nie ma sensu faktycznie rozwazac przejmowania leasingu.
Auto za 100 tyś netto, a chłop centralnie pisze, no że w sumie 20 tysięcy się przepłaca, ale to i tak się opłaca, bo ratka niska :D


Post Wysłano: 14 wrz 2020, 21:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Leasing 120%? Kiedyś słyszałem reklamę, że VW puszczał auta za 103% bodaj.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 3009 z 3468 [ Posty: 69343 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13007 3008 3009 3010 30113468 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: