Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 cze 2019, 5:42
Posty: 3
Samochód: Scania 124l

Witam serdecznie. Jeżdżę wywrotka scania 124l, nie sprawia większych problemów oprócz nie działającej prawidłowo blokady mostów. Przy włączeniu na pulpicie wyłącznika blokady elektrozawor działa prawidłowo jednak ucieka mi powietrze z przewodu pod tym zaworem dostep jest tragiczny ale udało mi się ten przewod wyjąć i sprawdzic, przewod jest cały a przyczyna leży gdzieś indziej prawdopodobnie obudowa lub jakas uszczelka głębiej jest peknieta. I tu moje pytanie jak ta część może się nazywać? naprawićhttps://www.dropbox.com/s/ok9ggy4mpcrjo ... 1.jpg?dl=0


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2017, 22:59
Posty: 7

nazywa się to blokada mechanizmu różnicowego. podaj vin to wyślę ci nr części i zdjęcia budowy


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 gru 2014, 21:48
Posty: 531
Samochód: Man tgs6x6 Daf xf 95
Lokalizacja: Olsztyn

częsta przypadłość kiedyś grubo wpadłem w błoto to ułamała się lekko obudowa i już.Pytanie czy leci tylko przy włączonej blokadzie?Jak tak to generalnie żaden problem bo z błota wyjedziesz i wyłączasz.ja w manie wymieniłem na podróbkę i co najciekawsze nowa i popuszcza wiatru.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 cze 2019, 5:42
Posty: 3
Samochód: Scania 124l

Numer VIN
XLEP8X40004449220

Dzięki wielkie. Prawdę mówiąc to zawsze bałem się włączać blokadę, bo myślałem że koła zębate mogą się nie zazębić i coś urwać.

A powietrze ucieka tylko przy włączonym przycisku.

https://www.dropbox.com/s/gr0d8c78qiv3f ... 8.jpg?dl=0

Wysłane z mojego MI MAX 3 przy użyciu Tapatalka




Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2017, 22:59
Posty: 7

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: